Reklama
Reklama

Nagłe wieści z domu Werner. Narzeczony Anity oficjalnie potwierdził. Gratulacje płyną z całej Polski

Anita Werner rzadko decyduje się na zamieszczanie zdjęć z życia prywatnego na swoim Instagramie. Prowadząca "Fakty" w TVN ostatnio zrobiła jednak wyjątek i pokazała się wraz z ukochanym Michałem Kołodziejczakiem, wywołują przy okazji niemałe poruszenie. Fani gwiazdy z całej Polski od razu zasypali ją komentarzami, w których nie brakowało komplementów i gratulacji...

Anita Werner to od lat jednak z największych gwiazd TVN. Prowadzi tam m.in. główne wydania "Faktów". Aż trudno uwierzyć, że przed laty jej kariera miała wyglądać zupełnie inaczej. 

Kobieta zaczynał bowiem od modelingu i aktorstwa. Jej zjawiskowa uroda została zauważona przez reżyserów, którzy obsadzili ją m.in. w filmie "Słodko gorzki". Popularność przyniosła jej jednak przede wszystkim rola w serialu Polsatu "Zostać miss". 

Reklama

Anita Werner zachwyciła na nowym zdjęciu

Dziś dziennikarka niechętnie wraca do tamtych czasów i całkowicie odcina się od młodzieńczych przygód. Anita skrzętnie strzeże też dostępu do swojego życia prywatnego, kreując w mediach wizerunek trzymającej się z dala od show-biznesu  profesjonalistki.

Nie jest tajemnicą, że prezenterka od kilku lat układa sobie życie obok dziennikarza sportowego Michała Kołodziejczaka. Para sprawia wrażenie w social mediach idealnie dobranej i prawdziwie zakochanej. 

Z twarzy Anity nie schodzi wszak uśmiech, a Michał - choć są już ze sobą jakiś czas - wciąż nie zapomina o podtrzymywaniu żaru w ich związku. Ostatnio zabrał ukochaną na romantyczną randkę. 

Zdjęcie Werner i Kołodziejczyka wzbudziło zachwyt. Posypały się gratulacje

"Gorączka poniedziałkowej nocy. Z myszą najlepiej. Wieczorna randka. Nogi do samej podłogi" - czytamy w opisie pod zdjęciem dziennikarza. 

Anita zamieściła w tym samym czasie bardzo podobne zdjęcie, które podpisała: "Złapana przed wyjściem".

Para faktycznie wyglądała bardzo elegancko, a nogi Anity wywołały zachwyt wśród jej fanów. 

"Klasa jak zawsze, "Najpiękniejsze nogi TVN24. I do tego mądra głowa" - zachwycali się ludzie. 

Pod postem Kołodziejczaka posypały się za to gratulacje dla pięknej miłości, na którą Michał Kołodziejczyk trafił w swoim życiu:

Jesteście piękną parą. Szczęśliwości życzę jak najwięcej", "Tandem idealny", "Piękna para", Moja ulubiona para taka prawdziwa...uwielbiam Was" - pisali zachwyceni internauci. 

Zobacz też:

Anita Werner przekazała PILNE WIEŚCI na koniec "Faktów". Potem zapadła cisza

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner | Michał Kołodziejczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy