Reklama
Reklama

Nagle gruchnęły takie wieści od Sławomira i Kajry. Już nie trzymają tego w tajemnicy

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami. Jak się okazuje, uwielbiany przez publiczność Sławomir i jego żona Kajra szykują pewną niespodziankę dla fanów z tej okazji. Para długo trzymała to w tajemnicy, jednak ostatnio Kajra wygadała się na Instagramie. Sprawdźcie, o co chodzi.

Sławomir i Kajra są duetem na scenie i w życiu. Od lat tworzą całkiem zgrane małżeństwo i porywają do tańca tłumy za sprawą takich hitów jak: "Miłość w Zakopanem" czy "Megiera". Para próbowała swoich sił także w aktorstwie, występowali między innymi w popularnym serialu TVP "Na dobre i na złe".

Radosne wieści od Kajry i Sławomira. Wygadała się na Instagramie

Ostatnio Kajra i Sławomir podjęli się także prowadzenia muzycznego show na antenie TVP2 "Tak to leciało". W miniony weekend telewizyjna „Dwójka” wyemitowała ostatni odcinek jesiennej serii, a Kajra i Sławomir pożegnali się z publicznością, zamieszczając na Instagramie specjalne nagrania. W pewnym momencie Kajra zdradziła pewien sekret dotyczący jej i Sławomira. To prawdziwa niespodzianka dla fanów.

Reklama

"Miałam sekret zdradzić… W Sylwestra będzie PREMIERA nowego utworu Sławomira… I to jaka. Subskrybujcie kanał youtube, żeby nie przegapić. Usłyszycie też go live, kiedy będziemy żegnać i witać nowy rok! Jesteście gotowi???" - napisała żona wokalisty. 

Na ten moment jeszcze nie wiemy, gdzie Kajra i Sławomir wystąpią podczas sylwestrowej nocy.

Zobacz też:

Wyciekły zarobki największych gwiazd disco polo. Niewiarygodne, ile dostają za jeden koncert

Niespodziewane wieści od Sławomira. Korzystał z pomocy znanego kulturysty

Anna Popek zmienia front. Niewiarygodne, kim teraz się zachwyca...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Kajra | Kajra i Sławomir | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy