Reklama
Reklama

Nagła śmierć 25-letniej córki gwiazdora. Osierociła małe dziecko!

Media obiegła druzgocąca wiadomość. Nie żyje 25-letnia córka gwiazdora znanego z serialu "Rodzina Soprano". Odele Cape Ventimiglia odeszła nagle 12 stycznia tego roku i osierociła 3-miesięczne dziecko! Przyczyna zgonu nie została podana.

Nagła śmierć 25-letniej córki gwiazdora. Osierociła małe dziecko!

Odele Cape Ventimiglia nie żyje. 25-latka była córką hollywoodzkiego gwiazdora, Johna Ventimigliana. Aktor pojawił się w wielu produkcjach, a największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Artiego Bucco w kultowym hicie "Rodzina Soprano". O śmierci kobiety poinformowała jej matka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tragiczna wiadomość wstrząsnęła fanami i bliskimi Odele, która niedawno została matką!

Odele Cape Ventimiglia nie żyje. Dramat w rodzinie aktora

Belinda Cape tuż po dramacie zabrała głos i na Facebooku wydała oświadczenie. Kobieta nie ukrywa, że jest poruszona nagłą śmiercią córki.

Reklama

"Jej siostra Lucinda i ja jesteśmy poruszone wiadomościami o wsparciu i miłości, które otrzymaliśmy, a także waszymi wspomnieniami o tym, jak bardzo Odele była ceniona przez tak wielu. Odele była bardzo kochana i pozostawia po sobie ogromną dziurę w naszym życiu" - napisała.

O tragedii wspomniała też druga córka artysty. Lucinda we wzruszających słowach pożegnała ukochaną siostrę.

"Słowa nigdy nie wystarczą, by wyrazić żal, jaki wszyscy odczuwamy. Bardzo kochałem moją młodszą siostrę i spędzę resztę życia, szukając jej we wszystkim" - czytamy na Instagramie.

Rodzina zmarłej nie ukrywa, że jest w głębokim szoku, dlatego o śmierci Odele zdecydowali się poinformować publikę dopiero dziś, ponad 2 tygodnie po jej nagłym odejściu.

Rodzina John Ventimigliana prosi o wsparcie finansowe

Matka 25-latki poprosiła fanów, by na pogrzeb nie przynosili kwiatów. W zamian tego chce, aby wpłacili datki na rzecz córki zmarłej. Przypomnijmy, że Odele osierociła 3-miesięczną dziewczynkę o imieniu Shiloh. Na rzecz jej przyszłej edukacji w sieci została utworzona zbiórka.

Fani aktora w mig zainteresowali się sprawą noworodka i wpłacili już łącznie ponad 56,7 tys. dolarów.

Przeczytajcie również:

Zmarł Tony Sirico, Paulie z "Rodziny Soprano". Artysta odszedł w wieku 79 lat

"Rodzina Soprano": James Gandolfini walczył ze scenarzystami! Nie chciał zagrać jednej sceny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Odele Cape Ventimiglia | John Ventimiglia | Rodzina Soprano
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy