Reklama
Reklama

Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Dudów. Andrzej mówi o oszustwie

Andrzej i Agata Dudowie są małżeństwem już od 30 lat. Jednak dopiero niedawno na jaw wyszła pewna długo skrywana tajemnica. Prezydent opowiedział o pewnym "oszustwie matrymonialnym", którego miała dopuścić się jego żona.

Andrzej i Agata Dudowie poznali się na wakacyjnej imprezie jeszcze w czasach licealnych, a parą zostali w 1990 roku. 4 lata później zdecydowali się na ślub, a już rok później na świat przyszła ich córka Kinga.

Okazuje się, że obecna żona prezydenta, zanim zostali małżeństwem, zataiła przed ukochanym pewien fakt.

Agata Duda oszukała męża? Wyznanie prezydenta wywołało wielkie poruszenie

Jakiś czas temu ukazała się biografia Agaty Dudy autorstwa Anny Nowak. Autorka ujawnia tam nieznane sekrety z życia pary — w tym informacje o pewnym "incydencie", który miał miejsce na początku ich związku. 

Reklama

Okazuje się, że Agata, gdy zaczęła spotykać się z Andrzejem, nagle zainteresowała się narciarstwem. Zakochani jeździli razem na stoki, a przyszły prezydent uczył ukochaną szusowania. 

Wiadomo, że narty są wielką pasją Andrzeja Dudy dlatego Agata od razu przypadła mu do gustu. Jednak po ślubie to się zmieniło. Pewnego dnia Agata Duda po prostu wyrzuciła narty do piwnicy. Jej mąż poczuł się wprowadzony w błąd i sam określił to mianem "oszustwa matrymonialnego".

"To było jedyne oszustwo matrymonialne, jakiego dopuściła się moja żona. Jako moja dziewczyna uczyła się jeździć, a jakże. Bywała ze mną w Bukowinie Tatrzańskiej. Ślub wzięliśmy w lutym. Zaproponowałem małżeński wyjazd na narty, a ona: nigdy więcej! I wyrzuciła narty do piwnicy" — opowiadał Andrzej Duda na łamach Super Expressu.

Wszystko wskazuje na to, że przyszła pierwsza dama miała tajny plan zaimponowania mężowi.

Zobacz też:

Nowa stylizacja Agaty Dudy wywołała wielkie poruszenie. Padły nawet porównania do księżnej Diany

Trela i młodsza o 32 lata Stachura wzbudzali ciekawość przez lata. Aktorka prawdę o ich relacji wyjawiła dopiero po jego śmierci

Kinga Duda po wielu miesiącach została wyśledzona. Co słychać u prezydentówny?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda | Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy