Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Murphy ojcem dziecka Mel B.

Melanie Brown (32 l.) w końcu odetchnęła z ulgą. Od miesięcy zarzekała się, iż ojcem jej dziecka jest znany amerykański aktor Eddie Murphy (46 l.) - teraz ma wyniki testu DNA, który potwierdza jej słowa.

"To naprawdę ogromna ulga. Mel od początku wiedziała, że ojcem jej dziecka jest Eddie, nie mogę uwierzyć, że trzeba było dopiero testu DNA, by to udowodnić" - wypowiedział się bliski przyjaciel Mel B.

Reklama

Angel Iris Murphy Brown przyszła na świat w kwietniu tego roku. Ogromnym zdziwieniem dla piosenkarki, która kilka miesięcy wcześniej spotykała się z Murphym, był fakt, że gwiazdor publicznie poddał pod wątpliwość swoje ojcostwo.

Od podania wyników testu przedstawiciele prasowi aktora milczą.

"Nie komentujemy prywatnego życia Eddiego" - brzmiał jedyny oficjalny komentarz.

Po tych rewelacjach, liczba potomstwa Eddiego Murphy'iego wzrosła do ośmiu. Ma piątkę dzieci ze swoją byłą żoną Nicole Mitchel, oraz dwójkę z innych związków.

Smutnym pozostaje fakt, że pomimo pozytywnego wyniku testu DNA, Iris nadal nie ma prawdziwego taty. Przynamniej do czasu, aż Eddie zdecyduje się wziąć odpowiedzialność za własne czyny i zaopiekuje się swoją córeczką.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje