Reklama
Reklama

Mrągowo 2021: Krzysztof Krawczyk i debiut na wielkiej scenie! Tak prezentowały się gwiazdy

W Mrągowie odbywa się właśnie 5. Edycja Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Na scenie w amfiteatrze nad jeziorem Czos pojawią się same gwiazdy! Wystąpią m.in. Piękni i Młodzi, Golec uOrkiestra, Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk i Sławomir z żoną Kajrą.

Tegoroczny festiwal przyciągnął same sławy! Swoje najgorętsze hity zagrają m.in. Trubadurzy, którzy zadebiutują na scenie z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. To niezwykłe wydarzenie, bo syn Krzysztofa Krawczyka pierwszy raz zaśpiewa na dużej scenie.

Prowadzącymi festiwal są jak zwykle Ela Romanowska i Rafał Maserak. Nie zabrakło już ślubnych emocji, jak na weselny festiwal przystało! Parą młodą została Klaudia Halejcio, a jej partnerem Łukasz Żak. Świadkami na ślubie byli oczywiście Romanowska i Maserak! Pojawiła się też niespodziewana informacja o dziecku...

Weselne granie rozpoczęła grupa Golec uOrkiestra swoim przebojem "Ściernisko" (sprawdź!). Magda Narożna z "Piękni i Młodzi" zaśpiewała "Kocham się w tobie" i wprowadziła gości w miłosny nastrój!

Na scenie wybrzmiały również dobrze znane publiczności hity. Poparzeni Kawą Trzy zaśpiewali własną interpretację przeboju "Makumba" grupy Big Cyc! Ale to nie koniec weselnych emocji.

Na scenie pojawił się również Marcin Miller z Boys. Nie mogło zabraknąć także "Miłości w Zakopanem" od Sławomira i jego ukochanej Kajry, która już jesienią zaprezentuje taneczne zdolności na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Jej partnerem będzie Rafał Maserak, więc za kulisami pewnie już ćwiczą kroki!

Na festiwalu wystąpił także wokalista, który jest prawdziwym ekspertem od ślubów! Michał Wiśniewski i Ania Świątczak wyśpiewali "Bella Ciao" (sprawdź utwór!) - znany głównie z netflixowej produkcji "Domu z papieru".

Nie zabrakło również "sto lat" dla Krzysztofa Ibisza, który właśnie ogłosił, że został mężem!

Który występ podobał wam się najbardziej?

Reklama

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy