Reklama

Reklama

Reklama

Moś odpowiada Zapendowskiej. „Może dla niej po prostu jestem niezapamiętywalna”

Elżbieta Zapendowska (75 l.) słynie z ciętego języka i srogich opinii na temat wielu polskich artystów. Nic więc dziwnego, że mówiąc o młodym pokoleniu, które stara się zaistnieć na scenie, nie wymieniła wielu walorów, a zauważyła problemy, z którymi się borykają. Jej krytyka odbiła się echem w mediach, ponieważ dotknęła głównie dwie wokalistki – Annę Karwan i Katarzynę Moś. Druga z nich polemizuje z Zapendowską? Odpowiedziała na jej słowa!

Elżbieta Zapendowska skrytykowała Kasię Moś

Elżbieta Zapendowska w ostatnim wywiadzie dla Onetu oceniła dorobek muzyczny młodego pokolenia piosenkarek i piosenkarzy. Niestety, nie miała pozytywnego zdania na ich temat, ponieważ zauważyła, że niekiedy bardziej od wokalu liczy się charyzma i rozpoznawalność, której polskim wokalistkom i wokalistom niekiedy brakuje. Wymieniła tutaj Anię Karwan i Kasię Moś (posłuchaj!). Jej zdaniem nie nadają się do show biznesu?

Katarzyna Moś odpowiada na zarzuty Zapendowskiej

Reklama

Kasia Moś odpowiedziała na krytykę ze strony Elżbiety Zapendowskiej. Okazuje się, że nie do końca zgadza się ze słowami znanej trenerki głosu. Co jest kwestią sporną?

Katarzyna Moś zna swoje możliwości i krytyka ze strony Zapendowskiej nie dotknęła jej w żaden sposób, ponieważ każdy może mieć własne zdanie na temat jej śpiewu i kariery.

Zobacz też:

Klaudia Halejcio dopiero co narzekała na raty kredytu, a teraz wydała 18 tys. złotych na... obraz!

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Wszyscy mężowie Izabelli Scorupco. Kim byli partnerzy gwiazdy?

"Też mam kredyt i wyższe raty". Prezydent zapytany o wakacje kredytowe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Moś | Elżbieta Zapendowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy