Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska pęka z dumy!

Monika Zamachowska wciąż przeżywa, że jej 16-letni synek zaczął aktorską karierę...

Od zawsze deklarowała, że dzieci to jej najcenniejszy skarb. Monika Zamachowska (46) wychowuje dwie pociechy ze związku z angielskim pilotem Jamie Malcolmem: syna Tomasza Davida (16) i córkę Zofię (14).

Reklama

Kilka lat temu dziennikarka zaczęła mówić głośno o chorobie, na którą cierpi jej syn.

"Miał cztery lata, gdy pomaszerował pierwszy raz do szkoły. I chwała Bogu, bo tam błyskawicznie, w ciągu trzech tygodni, zdiagnozowano mu zespół Aspergera. Można było rozpocząć terapię…" – wspominała prezenterka na łamach jednego z dwutygodników.

To bardzo złożone schorzenie, które polega między innymi na utrudnionych kontaktach z innymi dziećmi, problemach z mową czy niechęci do działań w grupie.

Dowodem na to, że choroba nie zawsze przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, jest ostatni sukces 16-latka. Syn dziennikarki otrzymał niedawno prestiżowe stypendium w Virgin Atlantic Flying Academy na Florydzie i zagrał w serialu TVN "Szkoła". 

Wcześniej kilku wskazówek z pewnością udzielił pasierbowi mąż pani Moniki, Zbigniew Zamachowski (57 l.), który od lat jest cenionym nauczycielem sztuki aktorskiej…

Monika nie posiadała się z radości do tego stopnia, że wyciąg z bankowego konta zamieściła w internecie.

"Dostał 270 zł. To drugi prawdziwy zarobek mojego syna. Pierwszy był większy: za pracę przy roznoszeniu ulotek, ale to była prawdziwa rola serialowa. Brawo, synu!" – napisała Monika Zamachowska.

Dowiedz się więcej na temat: Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje