Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Monika Zamachowska o Zbyszku: „Nie mam męża, nie istnieje ktoś taki”

Monika (48 l.) i Zbigniew (58 l.) Zamachowscy od 9 lat tworzą szczęśliwy związek. Wygląda jednak na to, że ich relacja napotkała poważny problem. Jaki?


Reklama

"Chciałabym powiedzieć, że umrzemy, trzymając się za ręce, ale nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć. Pokazują to nasze doświadczenia" - przyznała gorzko w wywiadzie dla "Twojego Imperium" w 2019r.

Oboje dla tego związku zmienili całe swoje dotychczasowe życie. Ona rozstała się z mężem, z którym ma syna i córkę, on z żoną, która urodziła mu 4 dzieci. Nic więc dziwnego, że Monika wypowiada się na temat relacji damsko-męskich w negatywny sposób.

W najnowszym numerze "Gali" opowiada o przezwyciężaniu kryzysów, nie tylko tych zawodowych. Znana ze swojej szczerości dziennikarka przyznaje: "Nie jest tak, że jesteśmy dziewięć lat razem bez kryzysu, o nie! Mieliśmy naprawdę bardzo trudne momenty i paradoksalnie, wcale nie chodzi tu o nieprzychylność mediów. Najboleśniejsze ciosy zadaliśmy sobie sami" - kontynuuje - "nic już nie powiem o Zbyszku. Nie mam męża, nie istnieje ktoś taki".

Czyżby zatem w powietrzu wisiał kolejny kryzys?

Raczej nieporozumienie wywołane ambicjami żony, których nie podziela mąż. Ona, jak sama siebie określa - influencerka, chciałaby tworzyć ze Zbyszkiem tzw. "power couple".

Udzielać wywiadów, pozować do zdjęć, publicznie wyznawać miłość. A on? Nie. Gwoździem do trumny okazał się moment, gdy Zbyszek podczas całego wywiadu nie wspomniał o żonie. A zapytany o związek z Moniką odpowiedział, że człowiek jest istotą samotną. Urażona dziennikarka postanowiła odwdzięczyć mu się tym samym.

Myślicie, że Zbyszkowi będzie smutno? 

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska | Zamachowski Zbigniew

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »