Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska wyjawiła, z czego utrzymuje się po zwolnieniu z TVP!

Monika Zamachowska (47 l.) udzieliła wywiadu, w którym uderza w TVP i zdradza, skąd teraz czerpie środki na życie.

Kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość, że TVP nagle postanowiło rozstać się z Moniką Zamachowską, która przez sześć lat prowadziła "Pytanie na śniadanie", a wcześniej także popularny program "Europa da się lubić".

Reklama

Teraz dziennikarka udzieliła wywiadu "Gali", w którym wypowiedziała się m.in. właśnie na temat zwolnienia z telewizji publicznej. Prezenterka nie przebierała w słowach! Nie ukrywa bowiem, że ma żal o to, jak ją potraktowano.

"TVP ma nie­zwykłą umiejętność wyrządzania podło­ści człowiekowi, któremu należą się kwiaty i tort albo chociaż uścisk dłoni i słowo "dziękuję" - czytamy jej wypowiedź na gala.pl.

Co ciekawe, wyznała również, że... ma przekonanie, że tam wróci!

"To jest moja telewizja, od dawna to mówię. Ja się najlepiej sprawdzam w mediach publicznych" - argumentuje, dodając jednocześnie, że stara się szukać nowego zatrudnienia.

Monika Zamachowska wyjawiła również, z czego się obecnie utrzymuje. Okazuje się, że ratunkiem okazały się dla niej... media społecznościowe! To właśnie dzięki byciu influencerką ma środki na życie.

"Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im 'twarz'. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały. Od projektowania nieruchomości po pro­mocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, pro­mowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych..." - wylicza w "Gali".

Wyjaśniła również, że jej były mąż założył nową rodzinę i planuje dzieci, dlatego zdaje sobie sprawę, że "nie będzie mogła liczyć na jego wsparcie w nieskończoność", stąd usilnie stara się szukać nowego źródła zarobków.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama