Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Monika Zamachowska już tego nie kryje! Znów jest panią Richardson

Monika Zamachowska (48 l.) po siedmiu latach postanowiła wrócić do nazwiska swojego pierwszego męża! W miniony weekend dziennikarka pojawiła się w telewizji już jako Richardson.

Wygląda na to, że Monika Richardson (Zamachowska) nie zamierza już walczyć o swoje małżeństwo ze Zbyszkiem Zamachowskim (sprawdź!). Para uchodziła za spokojną i wzorową parę, ale prawda okazała się zupełnie inna. 

Dziennikarka w rozmowie z "Wprost" przerwała milczenie i wyznała, że jej mąż dopuścił się zdrady, a także nalegał, by dzieci dziennikarki wyprowadziły się z domu. Monice ciężko było znieść wybryki i zachcianki ukochanego. 

Reklama

Gwoździem do trumny ich relacji okazała się jednak wyprowadzka aktora z domu. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie", nie zamierza już ratować małżeństwa. Gwiazda rozpoczęła nowy etap w swoim życiu i wróciła do nazwiska, dzięki któremu zrobiła w mediach wielką karierę. 

W minioną niedzielę, 18 kwietnia Monika pojawiła się w TVN24, gdzie komentowała pogrzeb księcia Filipa. W programie dziennikarka została podpisana nazwiskiem Richardson, co dowodzi, że gwiazda postanowiła całkowicie odciąć się od wszystkiego, co związane ze Zbyszkiem Zamachowskim. 

Jeszcze kilka lat temu zarzekała się jednak, że nigdy nie zmieni już nazwiska. Jak widać, życie jest nieprzewidywalne i niczego nie można być pewnym. 

Miejmy nadzieję, że za jakiś czas Monika Richardson znów będzie szczęśliwa i ułoży sobie życie


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Monika Zamachowska | Zbyszek Zamachowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje