Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Monika Richardson zamieszka z ukochanym. Co z "klitką na Żoliborzu"?

Wygląda na to, że nowy związek Moniki Richardson nabiera błyskawicznego tempa. Dopiero co dziennikarka rozstała się ze Zbyszkiem Zamachowskim, a już zdążyła zapoznać nowego partnera, poinformować świat o swojej nowej, wielkiej miłości, a teraz - jak udało się dowiedzieć Pomponikowi - zamierza zamieszkać z ukochanym.

Rozstanie ze Zbyszkiem

W marcu paparazzi przyłapał Zbigniewa Zamachowskiego podczas wyprowadzki z mieszkania pary na warszawskim Żoliborzu. Po publikacji zdjęć oboje uznali, że nie ma sensu dalej czarować rzeczywistości i najpierw Monika Richardson (dokładniej rzecz ujmując - Monika Justyna Richardson, z domu Pietkiewicz, tertio voto Zamachowska, co niedawno zmieniła) potwierdziła rozstanie, potem Zbyszek wydał oświadczenie, które nie pozostawiło wątpliwości.

Natychmiast ruszyły w mediach spekulacje o powodach i szybko okazało się, że prawdopodobną przyczyną rozpadu małżeństwa była... niewierność. Zbigniew Zamachowski według prasy miał zbliżyć się do aktorki, Gabrieli Muskały (sprawdź!).

Reklama

Z kolei Monika najwyraźniej szybko przełknęła tęsknotę, bo już jest z innym... i to oficjalnie!

Kim jest Konrad Wojterkowski?

13 marca Monika Richardson robiła wywiad dla "Wprost" z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim. Ponoć to było pierwsze spotkanie pary... ale tak zaiskrzyło, że w ostatni weekend maja Wojterkowski już ogłosił na Instagramie, że są razem.

Okazuje się, że Wojterkowski ma już jako-takie obycie w show-biznesie. Często otacza się gwiazdami, a nawet przed laty był związany... Z Dorotą Gardias.

Nowy wybranek Richardson to... były gwiazdy TVN!

Oprócz tego, że przedstawia się jako biznesmen i filantrop, ma też - co sam opowiedział Monice w wywiadzie - 100 milionów długów. To najwyraźniej nie odstraszyło Richardson, która uznała go za super partię.

Kim jest nowy chłopak Moniki Richardson?

Nowy ukochany Moniki Richardson ma wielomilionowe długi! Kwota zwala z nóg...

Uwiją wspólne gniazdko

Okazuje się, że sprawy między kochankami idą naprawdę w błyskawicznym tempie, bo Monika już postanowiła porzucić "klitkę na Żoliborzu", jak pieszczotliwie określała swoje warszawskie mieszkanie, i chce wprowadzić się z Wojterkowskim do jednego z apartamentowców w centrum Warszawy.

"Klitka na Żoliborzu"

Warto przypomnieć, że gdy Monika Richardson związała się ze Zbyszkiem Zamachowskim, był on mężem Aleksandry Justy. W wyniku tego porywu serca musiał płacić ogromne alimenty na czwórkę dzieci, które częściowo pokrywała... Monika. 

Richardson przeprowadziła się z wartej 5,5 miliona luksusowej willi, którą zaprojektował jej ojciec. Wynajęła dom, a pieniądze poszły na zobowiązania Zbyszka... Tymczasem para zamieszkała w 60-metrowym mieszkaniu na Żoliborzu, które Monika określała "klitką".

Jak sądzicie, tym razem to miłość do końca życia?

***

Madonna figlarnie pozuje w prześwitującym body. "Ta kobieta się nie starzeje!"

Damiano David z Maneskin na starych zdjęciach. Jak wyglądał kiedyś zwycięzca Eurowizji?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje