Reklama
Reklama

Monika Richardson zabrała córkę na salony. Jaka piękna dziewczyna!

Monika Richardson rozkwita ponownie przy nowym partnerze, Konradzie Wojterkowskim, który ponoć zdążył już zaprzyjaźnić się z jej dziećmi. Para coraz chętniej widywana jest w miejscach publicznych – ostatnio wybrali się na pokaz mody, a towarzyszyła im rzadko widywana córka dziennikarki, Zosia.

Richardson pokazuje wiele detali ze swojego życia, niegdyś przyznała nawet, że na byciu influencerką nieźle zarabia! Nic dziwnego, że pochwaliła się także wyjściem na salony z nowym partnerem.

Dziennikarka zaprosiła go na pokaz Basi Piekut w Białymstoku. Wystrojona w czerwoną, migotliwą kreację, była żona Zbigniewa Zamachowskiego (sprawdź!) siedziała między Wojterkowskim, a swoją 16-letnią córką, Zosią!

Tak wygląda córka Richardson

Dziewczyna zachwyciła obserwatorów swojej mamy. Faktycznie, ubrana elegancko i nowocześnie w jasny garnitur, wyglądała naprawdę pięknie, z czego najwyraźniej bardzo dumna była Richardson.

Reklama

- napisała dziennikarka pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że Zosia jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Konrad Wojterkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy