Reklama
Reklama

Monika Richardson wesprze uchodźców. Zobaczcie co im oferuje

Od chwili wybuchu wojny w Ukrainie wielu Polaków jak może pomaga uchodzącym przed koszmarem wojny obywatelom tego kraju, których życie jest zagrożone. Również celebrycie włączają się w akcję. Monika Richardson ma dla uchodźców bardzo ciekawą propozycję. Zobaczcie, co im oferuje.

Monika Richardson w ciekawy sposób wesprze uchodźców z Ukrainy

Monika Richardson (50 l.) odkąd porzuciła pracę w mediach Postawiła na własny biznes. Założyła szkołę językową. Firma dziennikarki mieści się w starej kamienicy na warszawskiej Ochocie i oferuje nie tylko lekcje języka. W założeniu ma to być miejsce spotkań z kulturą, sztuką i kulinariami. Monika Richardson sama prowadzi w niej zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego. Ma ku temu odpowiednie kwalifikacje. Nim zaczęła pracę w telewizji, dziennikarka ukończyła iberystykę i przez pewien czas nauczała języka angielskiego.

Reklama

Teraz kiedy wiele gwiazd włącza się w akcję pomocy dla uchodźców z Ukrainy, również Monika Richardson postanowiła ich wesprzeć i zaoferowała coś, co może okazać się dla wielu z nich bardzo przydatne. Dziennikarka od marca organizuje bezpłatne lekcje języka polskiego dla uchodźców.

Pod postem Moniki Richardson internauci gratulują jej pomysłu. Wielu uważa, że to wspaniała inicjatywa. A co wy o tym sądzicie?

Kim jest Monika Richardson?

Monika Richardson urodziła się w 1972 roku we Wrocławiu. Jest córką architekta Jerzego Pietkiewicza i dziennikarki Barbary Trzeciak-Pietkiewicz, a jej bratem ciotecznym jest Piotr Kraśko. 
W 1995 roku rozpoczęła pracę w TVP2, w której była prowadzącą, autorką i współautorką programów. Największą sławę i rozpoznawalność zyskała dzięki show "Europa da się lubić", który premierę miał w Polsce w 2003 roku. 

Prezenterka na swoim koncie ma również występ w programie "Taniec z Gwiazdami".  

Zobacz też:

Monika Richardson kusi głębokim dekoltem. Co za zdjęcia!

Zełenski jest głosem Misia Paddingtona. Prezydent skrywa wiele talentów

Dorota Szelągowska wspiera Ukraińców. "Każdy myśli o tym, żeby walczyć"

Wiceminister obrony Ukrainy: Rosja straciła prawie 200 czołgów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Ukraina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy