Reklama

Reklama

Reklama

Monika Richardson musi kontynuować psychoterapię. Ile to jeszcze potrwa?

Monika Richardson (49 l.) uczęszcza na psychoterapię. Dziennikarka po trudnych doświadczeniach w życiu osobistym były zmuszona podjąć radykalne działania. Kiedy można spodziewać się poprawy?

Monika Richardson: małżeństwa

Monika Richardson to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, polskich dziennikarek. Jej kariera w Telewizji Polskiej miała swój początek już w 1995 roku. Większość widzów miała okazję poznać ją za sprawą kultowego show "Europa da się lubić", w którym spotykała się z przedstawicielami poszczególnych, europejskich nacji. W późniejszym czasie gwiazda również nie mogła narzekać na brak propozycji. Występowała m.in. na antenie "Pytania na śniadanie". Nagle w 2019 roku zniknęła z anteny. Od tego czasu najczęściej słyszeliśmy o prezenterce w związku z jej licznymi perypetiami miłosnymi. Monika Richardson kilka razy wychodziła za mąż. Niestety jej związki nie przetrwały próby czasu.

Reklama

Jej pierwszym mężem był Will Richardsona. Później dziennikarka była w związku z Jamiem Malcolmem, z którym doczekała się dwójki dzieci: Tomasza i Zofii. I tym razem relacja się rozpadła. Trzeci raz stanęła na ślubnym kobiercu wraz ze Zbigniewem Zamachowskim. Para rozstała się na początku 2021 roku. Jakiś czas później Richardson związała się z Konradem Wojterkowskim. Para sprawia wrażenie bardzo zgranej. Mimo to, dziennikarkę wciąż dręczą demony przeszłości. W lutym wyznała, że po rozstaniu ze Zbyszkiem, rozpoczęła terapię.

Monika Richardson musi kontynuować psychoterapię

Podczas wywiadu udzielonego jakiś czas temu "Faktowi", Monika Richardson opowiedziała o szczegółach swojej terapii. Okazuje się, że uczęszcza na nią już całkiem długo.

Dziennikarka nie ukrywa tego, że korzysta z pomocy psychoterapeuty. Podczas rozmowy z dziennikarką "Jastrząb Post" zdradziła, co sądzi na temat takiej formy wsparcia.

Gwiazda przyznaje, że terapia to proces długotrwały i jeszcze sporo czasu minie zanim będzie gotowa ją zakończyć.

Na szczęście w procesie uzdrawiania duszy, dziennikarka może liczyć na wsparcie swojego partnera. Trzymamy kciuki za wspaniałe efekty!

Zobacz też:

Czy Cichopek i Kurzajewski dzięki romansowi wzbogacą się w TVP? Biedy w "Pytaniu na Śniadanie" nie ma...

Magda Gessler w wielkim niebezpieczeństwie. Alarm bombowy w "Kuchennych rewolucjach"

Przygotowujesz jajka w ten sposób? Przez to tracą wartości odżywcze

Przydacz o rosyjskim budynku w Warszawie: zostanie wyremontowany i przekazany uchodźcom

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Zbigniew Zamachowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy