Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Jarosińska: Trauma mnie odmieniła

Monika Jarosińska (43 l.) odzyskała zdrowie po ciężkiej operacji. Ale dla niej świat wygląda już inaczej.

Gdy na początku tego roku piosenkarka i aktorka dowiedziała się od lekarzy, że ma w głowie tętniaka, jej uporządkowany świat runął jak domek z kart.

Reklama

Dzisiaj jednak, gdy od operacji minęło już kilka miesięcy, a ona sama całkowicie wróciła do formy, mówi, że... nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Bo to właśnie zagrożenie życia uświadomiło jej, że do tej pory przejmowała się zupełnie nieistotnymi sprawami. - Trudne momenty zmieniają ludzi - powiedziała "Twojemu Imperium" Monika Jarosińska.

- Nie sugeruję, że każdy powinien przez nie przejść, tylko twierdzę, że mnie bardzo zmienił ostatni rok. Przede wszystkim zaczęłam doceniać wszystko, co mnie otacza.

Celebrytka podkreśla, że teraz każdy drobiazg w codziennym życiu sprawia jej ogromną radość. - Cieszę się z tego, że kupiłam wyciskarkę do warzyw, żeby własnoręcznie wyciskać sok. Radość sprawia mi kupowanie kwiatów na balkon - opowiada.

- Po takiej okropnej traumie, jaka mnie dotknęła, nauczyłam się pochylać z zachwytem nad każdym drobiazgiem. To jest cudowne.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Monika Jarosińska

Reklama

Reklama

Reklama