Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Goździalska już po rozwodzie!

Monika Brochacka-Goździalska (35 l.) niedawno przechodziła trudne chwile. Rozwiodła się z mężem, ale wcale nie ma zamiaru się załamywać. Podobno ma wiele planów na przyszłość. Przyszła pora na ich realizację?

Monika Brochacka-Goździalska swego czasu brała udział w "Big Brotherze", a później w "Master Chefie", ale oszałamiającej kariery w show-biznesie raczej nie zrobiła. Jednak wcale się nie poddaje i raz na jakiś czas pojawia się na ściankach, by o sobie przypomnieć. 

Reklama

Często zakłada dość kontrowersyjne kreacje, dzięki czemu skupia na sobie wzrok innych. Bardzo chętnie eksponuje biust, który, jak sama przyznaje z rozbrajającą szczerością, nie jest naturalny, ale ona wcale się tego nie wstydzi.  

Modelka chyba lubi chwalić się swoim ciałem i jakiś czas temu rozebrała się dla magazynu "CKM". Bez większego skrępowania pozowała do odważniejszych fotek.

Pięknej Goździalskiej nie układa się jednak w życiu prywatnym. Jak możemy wyczytać w "Super Expressie", niedawno rozstała się z mężem. 

"Monika porządkując swoje sprawy, definitywnie zakończyła swoje małżeństwo na sali sądowej. Jako mama dwójki dzieci: córki i syna, jest szczęśliwa i pogodna, nie chce wracać do przeszłości. Wyciąga jedynie wnioski, by nie popełniać starych błędów, i skupia się wyłącznie na pozytywnych planach i ich realizacji. Niebawem zobaczymy Monikę w kolejnych sesjach zdjęciowych i innych projektach" - zdradza znajoma kobiety.

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Brochacka-Goździalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje