Przejdź na stronę główną Interia.pl

Misheel Jargalsaikhan zrobiła sobie wampirzy lifting. Pokazała zdjęcie

Misheel Jargalsaikhan pochwaliła się na swoim Instagramie wizytą w gabinecie medycyny estetycznej. 28-letnia aktorka, znana z serialu "Rodzina zastępcza", zafundowała sobie... wampirzy lifting.

Celebrytką, która zapoczątkowała tzw. wampirze liftingi na szeroką skalę jest Kim Kardashian.

Reklama

To zabieg regeneracyjny polegający na wstrzyknięciu własnego osocza bogatopłytkowego w skórę twarzy w celu wypełnienia zmarszczek.

Choć lekarze medycyny estetycznej przekonują o cudownych właściwościach metody, twierdząc, że to zdrowa i naturalna alternatywa dla botoksu, część lekarzy przestrzega przed skutkami ubocznymi, tłumacząc, że zabieg może powodować zatory i wywołać u pacjentów choroby autoimmunologiczne.

Niedawno do zrobienia wampirzego liftingu przyznała się Monika Zamachowska, teraz znana z "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan.

"Moja skóra już po pierwszym zabiegu wyglądała naprawdę 'zdrowiej' i widzę, że z każdym dniem jest coraz fajniejsza, nawilżona i odżywiona" - zachwala na Instagramie, publikując zdjęcie zrobione w trakcie zabiegu.

"Pamiętajcie, że mimo to, że jest to zabieg bezpieczny. Trzeba mieć pewność, że jest on wykonany prawidłowo! (...) Dużo osób się mnie pyta, czy bolało - wiec robi się małe nakłucia po znieczuleniu twarzy delikatnym kremem znieczulającym, więc zabieg jest nawet dla wrażliwców. Heheh" - tłumaczy Misheel (składnia oryg.).

pomponik.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje