Reklama
Reklama

"Milionerzy". Którego dnia startowały ligowe rozgrywki wyścigów żużlowych?

"Którego dnia przez lata hucznie startowały ligowe rozgrywki wyścigów żużlowych?". Z takim pytaniem zmierzył się uczestnik kolejnej odsłony teleturnieju "Milionerzy".

Stacja TVN rozpoczęła emisję nowych odcinków teleturnieju "Milionerzy". Jak zwykle w fotelu prowadzącego zasiadł Hubert Urbański. W 563 odcinku  "MilionerówHubert Urbański zadał uczestnikowi pytanie za 5 tys. zł.

"Milionerzy". Którego dnia startowały ligowe rozgrywki wyścigów żużlowych?

Którego dnia przez lata hucznie startowały ligowe rozgrywki wyścigów żużlowych?

Reklama

Uczestnik poprosił o koło ratunkowe - podpowiedź publiczności. Ostatecznie obstawił lany poniedziałek, czyli odpowiedź B. Czy słusznie?

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o ligowe rozgrywki wyścigów żużlowych

W lany poniedziałek przez lata rozpoczynano ligowe rozgrywki żużlowe. Od kilku lat kalendarz jest zmieniony. Zatem odpowiedź B była prawidłowa.

Uczestnik zdobyła 5 tys. złotych i mógł kontynuować grę w teleturnieju.

"Milionerzy". Kto wygrał milion?

Czy w 11. sezonie poznamy kolejnego milionera? Dotychczas w "Milionerach" główna wygrana padła cztery razy. Milion złotych w polskiej wersji programu wygrali Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku oraz Maria Romanek, która dołączyła do niego w 2018 roku. Kolejna była Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska.

23 września 2021 roku w "Milionerach" padła główna wygrana. Zdobył ją Jacek Iwaszko, który odpowiadając na pytanie "Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?", wygrał milion złotych! Poprawna odpowiedź brzmiała: "1 stycznia 1001 roku". Na szczęście uczestnik znał odpowiedź na zadane pytanie i zapisał się tym samym w historii telewizji, jako osoba wygrywająca milion złotych w teleturnieju. 

Milionerzy to teleturniej, w którym prawidłowo należy odpowiedzieć na 12 pytań, aby wygrać główną nagrodę pieniężną w wysokości miliona złotych. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, może skorzystać z 3. kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Zobaczcie również:

"Milionerzy". Kto nosi obrączkę ślubną na serdecznym palcu lewej dłoni?

"Milionerzy". Któremu z państw Polska wypowiedziała wojnę w XX wieku

"Taniec z Gwiazdami". Niespodzianka w kolejnej odsłonie show. Tak produkcja uczi artystę

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Milionerzy" | Hubert Urbański | teleturniej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy