Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Mila Kunis i Ashton Kutcher uratowali małżeństwo! "Zachowywał się jak d..."

Mila Kunis (36 l.) i Ashton Kutcher (42 l.) byli o krok od rozwodu. Przyjaciel pary opowiedział, co doprowadziło do małżeńskiego kryzysu.

Para pobrała się równo pięć lat temu podczas prywatnej uroczystości. Aktorzy znali się 15 lat, jednak zbliżyli do siebie dopiero trzy lata przed ślubem.

Niestety, nie udało im się uniknąć problemów. W pewnym momencie do ich związku wkradła się rutyna. Osoby z najbliższego otoczenia ujawniają, co tak naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami.

"Mila była sfrustrowana faktem, że Ashton na pierwszym miejscu stawia karierę. Nie pomagał jej w prowadzeniu domu, przy dzieciach. Zajmował się tylko sobą i zachowywał jak dupek" - mówi znajomy pary.

Reklama

"Jedyne, co potrafił, to godzinami gapić się w telewizor. Mila miała dość. Była wściekła i zestresowana całą sytuacją. Chciała od niego odejść".

Dwa miesiące temu para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i skorzystała z terapii psychologicznej.

Pomoc specjalisty zmusiła ich do zastanowienia się nad sobą i zmiany zachowania.

"W pewnym momencie byli bliscy szaleństwa. Dzięki psychoterapii sytuacja nieco się unormowała, choć Mila nadal ma problem z zaufaniem. Mimo że Ashton jej nie zdradził, cały czas się tego obawia" - dodaje źródło.

Warto przypomnieć, że Kutcher, będąc mężem Demi Moore, notorycznie ją zdradzał. Kunis jest jednak podobno wierny. Zażegnanie kryzysu para planuje uczcić odnowieniem przysięgi małżeńskiej.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mila Kunis | Ashton Kutcher

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje