Reklama

Reklama

Reklama

Miła Kasia Skrzynecka to już przeszłość? Tak oceniła plażowiczów! „Chcący zarobić autochtoni tak właśnie robią”

Katarzyna Skrzynecka (51 l.) wybrała się na wakacje na piękny, lecz zniszczony przez turystów Zanzibar. Spacerując po plaży zachwycała się pięknem natury w towarzystwie córki Alikii Ilii oraz Marcina Łopuckiego. Uwagę jej fanów zwróciło zachowanie dziewczynki, która zapozowała do nagrania z rozgwiazdą. Pojawiły się wątpliwości, czy aktorka wykorzystywała morskiego drapieżnika w ramach „atrakcji”. Już wiadomo, jaka jest prawda.

Katarzyna Skrzynecka tłumaczy się na Instagramie. Poszło o wykorzystywanie zwierząt

Fani Kasi Skrzyneckiej zmartwili się jej zachowaniem. Celebrytka udostępniła na swoim Instagramie, na którym widać, jak jej córka dzierży w dłoniach rozgwiazdę. Aktorka uwieczniła również moment, jak zwierzę na powrót wylądowało w wodzie. Publiczność zdążyła jednak stwierdzić, że zwierzę wykorzystano po to, by uatrakcyjnić relację z wakacji.

Okazuje się, że to myślenie jest błędne. Aktorka postanowiła wyjaśnić w komentarzach całą sytuację. Podkreśliła, że rozgwiazdy są wyrzucane na plażę przez morskie fale, a ona razem z najbliższymi robi wszystko, by wróciły do przyjaznego im środowiska.

Katarzyna Skrzynecka krytykuje turystów i tych, co "chcą zarobić"

Reklama

Broniąc swojej racji, Kasia skrytykowała niektóre zachowania turystów, nie żałując ostrych słów.

Zobacz też:

Katarzyna Skrzynecka wprowadziła go na salony i straciła dla niego głowę. A on tak jej się "odwdzięczył"! "Była zdruzgotana"

Katarzyna Skrzynecka w żałobie! Spływają kondolencje

Katarzyna Zielińska zaszalała z fryzurą. Postawiła na letni look

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | Zanzibar

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy