Reklama
Reklama

Mieli ślub jak z bajki. Anna Jarosik i Michał Tomala są już po rozwodzie!

Anna Jarosik (37 l.) i Michał Tomala (33 l) wzięli ślub w 2018 roku. Niestety, ich związek nie przetrwał, co udało im się utrzymać w tajemnicy przez ponad rok. Jak zapewnia Tomala, rozstanie przebiegło w aksamitnej atmosferze.

Anna Jarosik jest aktorką, doskonale znaną widzom seriali „Na Wspólnej”, „O mnie się nie martw” i „M jak miłość”. 

Smutne wspomnienia Anny Jarosik

Dorastała w artystycznym domu, jej mama, Elzbieta Jarosik także jest aktorką. Kariera mamy nie pozostawiła w pamięci Anny zbyt miłych wspomnień. Jak wyznała w rozmowie z portalem Co za tydzień, z powodu częstych i długich nieobecności mamy w domu, zapominała, jak ona wygląda:

Reklama

"To było dzieciństwo słodko-gorzkie. Mam dobre wspomnienia, ale pamiętam, że jak mama wyjechała kiedyś ze spektaklem na parę miesięcy w trasę po świecie, po powrocie jej nie poznałam. Ona bardzo to przeżyła. Ja się schowałam za kanapą i wyłam, że jakaś obca baba przyjechała do domu. Mogłam mieć pięć lat. Później już była częściej".

W młodości aktorka zmagała się z zaburzeniami odżywiania. To akurat była wina jej ciotki, która po prostu któregoś dnia bezmyślnie i beztrosko oznajmiła siostrzenicy, że jest… za gruba. Wtedy jeszcze nie potępiano tak zwanego body shamingu, czyli zawstydzaniu ludzi poprzez krytykę ich wyglądu. Jak wspominała Jarosik:

"Na pewno to było trudne doświadczenie, sama nie wiem, dlaczego mnie to spotkało, może to była chęć kontroli swojego życia…”

Anna Jarosik i Michał Tomala: historia związku

Anna Jarosik i Michał Tomala poznali się przed laty na castingu do serialu „Na Wspólnej”. Jak potem wspominali w „Dzień Dobry TVN”, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Jak ujawnił Tomala:

"Kiedy weszliśmy do pokoju i mieliśmy już czysty casting, spojrzałem Ani głęboko w oczy, ona spojrzała na mnie i aż coś mną strzeliło". 

W serialu grali zakochaną parę, co tylko ułatwiło przeniesienie emocji z planu na życie prywatne. Już po czterech miesiącach znajomości Tomala poprosił Annę o rękę. Ich ślub odbył się w 2018 roku, a aktorka zaczęła używać podwójnego nazwiska. 

Jarosik i Tomala trzymali rozwód w tajemnicy

Niestety, jakiś czas temu z kont internetowych jej i jej męża zaczęły znikać ich wspólne zdjęcia. Okazało się, że uczucie aktorskiej pary po prostu się wypaliło, a nawet zdążyli się rozwieść, tylko przez ponad rok udało im się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Jak ujawnia Jarosik w rozmowie z Plejadą:

"Rozstaliśmy się ponad rok temu, jesteśmy już po rozwodzie. Nie chcieliśmy tego rozgłaszać i publikować. Rozstaliśmy się w przyjaźni bez wzajemnych pretensji i rozczarowań. Decyzja była po obu stronach". 

„Bez pretensji i rozczarowań” – brzmi bardzo dojrzale. Nie bardzo do tego pasuje wymazywanie wspólnej przeszłości i zdjęć z profili internetowych…

Zobacz też:

Anna Jarosik-Trawińska i Michał Tomala, aktorzy "Na Wspólnej", szykują się do ślubu


Michał Tomala i jego żona oczekują dziecka? Jest komentarz!

Anna Jarosik-Tomala miłość poznała na planie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Tomala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy