Reklama
Reklama

Mielcarz w centrum dla uchodźców. To, co się tam dzieje, poruszyło modelkę!

Magda Mielcarz (44 l.) aktywnie wspiera potrzebujących i nie jest obojętna na los innych. O tym, że ma dobre serce, przekonuje fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie w internecie zamieściła emocjonalny wpis, w którym opisała wizytę w centrum dla uchodźców. To, co się tam dzieje, poruszyło modelkę!

Magda Mielcarz (posłuchaj) nie ukrywa, że jest wrażliwa na los innych. Podczas wojny zaangażowała się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Modelka aktywnie wspierała potrzebujących, a także apelowała do fanów o niesienie wsparcia. Podczas wakacji również nie zapomniała o sąsiadach dotkniętych agresją ze strony Rosji. Ostatnio odwiedziła centrum pomocy uchodźcom pod Warszawą. To, co ta, się dzieje, poruszyło 44-latkę.

Reklama

Magda Mielcarz poruszona tym, co zobaczyła w centrum dla uchodźców. Jej wpis łapie za serce

Celebrytka niedawno pojawiła się w centrum dla uchodźców, a wizytę w placówce zrelacjonowała w sieci. Kobieta nie ukrywa, że spotkanie mocno wpłynęło na jej psychikę, a także skłoniło do przemyśleń. Mielcarz podkreśliła, że nasi sąsiedzi nie różnią się od nas, ale muszą mierzyć się z traumą, jaką przeżyli w pogrążonej w wojnie Ukrainie.

Artystka zauważyła, że dla Ukraińców ważna jest nie tylko pomoc materialna, ale też psychologiczna. Wielu potrzebujących nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, z dala od domu i rodziny.

44-latka dodała, że jest bardzo poruszona wizytą w centrum, a także spotkaniem z uchodźcami.

Magda Mielcarz: wiek, kariera

Magda Mielcarz urodziła się 3 marca 1978 roku w Warszawie. W dzieciństwie zajmowała się śpiewem, a w wieku 15-lat rozpoczęła karierę modelki. Popularność przyniosła jej główna rola w filmie "Quo vadis". Współprowadziła pierwszą edycję "Top Model", a także pierwszą i piątą odsłonę "The Voice of Poland".

W 2007 poślubiła amerykańskiego prawnika Adriana Ashkenazy’ego. Mają dwie córki.

Zobaczcie również:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za niego 5 milionów euro. "Cena kompletnie z sufitu"

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski! TVP nie oszczędza na swojej gwieździe...

“Królowa życia" przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mielcarz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy