Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Żurawski ma bardzo znanego brata! Poznajecie?

Okazuje się, że Michał Żurawski (37 l.) ma równie utalentowanego brata, Piotra Żurawskiego (31 l.). Wiedzieliście o tym?

Ta rodzina przepełniona jest aktorskimi talentami! Michał Żurawski zagrał m.in. w takich produkcjach jak "Miasto'44", "Karbala" czy też "Jestem mordercą". Oprócz tego mogliśmy go oglądać w serialu "Pitbull".

Reklama

Z kolei jego żona, Roma Gąsiorowska (35 l.), to utalentowana aktorka, która podbiła serca widzów rolą Kingi w filmie "Ki", za którą dostała Złotego Lwa.

Okazuje się teraz, że Michał ma młodszego brata, który wybrał taką samą drogę, jak on. Piotr jest wziętym aktorem. Choć na początku rozważał pójście na reżyserię, w ostateczności wylądował po drugiej stronie kamery.

Do tej pory mogliśmy go zobaczyć m.in. w serialu TVN-u "Aż po sufit" oraz u boku brata w "Karbali". Ostatnio zabłysnął też główną rolą w filmie "Kamper".

Michał Żurawski w rozmowie z serwisem "Gazeta.pl" zdradził, że na początku reżyserzy mylili ich. Zdarzyło mu się, że dzwoniono do niego w sprawie angażu do filmu, choć w ostateczności okazywało się, że chodziło o... jego brata!

Trzymamy kciuki za Żurawskich i liczymy na kolejne bardzo dobre produkcje z ich udziałem!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żurawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje