Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wiśniewski zostawił Dominikę Tajner dla młodszej? Nowe doniesienia!

Plotkuje się, że Michał Wiśniewski (46 l.) zbliżył się do pewnej tajemniczej szatynki. Jeden z tabloidów ujawnia, kim jest ta kobieta. To 28-letnia Agnieszka. Dziennikarze poprosili ją o komentarz.

W mediach pojawiały się doniesienia o kryzysie w małżeństwie Wiśniewskich, ale chyba mało kto przypuszczał, że sytuacja jest tak poważna. Gdy Dominika Tajner oświadczyła, że jej mąż złożył pozew o rozwód, początkowo niektórzy wzięli to za ponury żart. Niestety, prawda okazała się smutna. Małżeństwo wokalisty i córki Apoloniusza Tajnera chyli się ku końcowi... 

Reklama

Podobno Dominika już wyprowadziła się ze wspólnej willi. Natomiast Michał - jeśli wierzyć plotkom - znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Mówiło się, że zafascynowała go nowa wokalistka Ich Troje, Agata Buczkowska. Wokalistka szybko zareagowała i oświadczyła, że "nie ma i nigdy nie miała romansu z Michałem Wiśniewskim". 

To nie ucięło spekulacji. Co prawda na tapecie nie jest już Agata, lecz inna kobieta. Jak czytamy w "Super Expressie", Wiśniewski ma ponoć "nową przyjaciółkę". To kobieta, o której już pisano, bowiem w internecie pojawiło się jej wspólne zdjęcie z wokalistką. 

"Super Express" ujawnia, kim jest tajemnicza znajoma Michała. To 28-letnia Agnieszka. "Od kilku lat mieszka w Warszawie. Lubi imprezować i ma ambicje na bycie celebrytką. W sieci można znaleźć jej filmiki, na których pokazuje swoje beztroskie życie. Wrzuciła też wspólne zdjęcie z Michałem" - zdradza informator tabloidu. 

O wypowiedź poproszono też samą zainteresowaną. "Nie udzielam informacji na temat życia prywatnego. Pan Michał również sobie tego nie życzy" - stwierdziła.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje