Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wiśniewski wycofuje pozew rozwodowy?! Co za zwrot akcji!

Tragiczne wydarzenie w życiu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej (40 l.) i Michała Wiśniewskiego (46 l.) sprawiły, że znów zbliżyli się do siebie. Możliwe, że do rozwodu tych dwojga może nie dojść.

Kilka tygodni temu Michał Wiśniewski bez konsultacji z żoną złożył papiery rozwodowe, czym zszokował Dominikę. Ona wspierana przez rodzinę i przyjaciół szybko stanęła na nogi i zaczęła układać swoje życie na nowo. 

Reklama

Wówczas, 2 maja 2019 roku wydarzył się tragiczny wypadek. W ciężkim stanie do szpitala trafił syn Dominiki z poprzedniego związku. Od tamtego feralnego dnia Tajner nie opuszcza szpitala i czuwa przy synu. 

Okazało się, że w trudnych chwilach wspiera ją sam Wiśniewski, dla którego Maks jest bardzo ważny i traktuje go jak własnego syna. Te wydarzenia na nowo zbliżyły Dominikę i Michała do siebie. 

W mediach pojawiły się spekulacje, że nowa piosenka Michała została napisana dla jego żony w ramach przeprosin. 

"Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś. Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, jak z tobą" - śpiewa w niej Michał. 

W dodatku "Super Express" donosi, że wokalista ma zamiar wycofać papiery rozwodowe. Dominika jest bardzo wdzięczna Michałowi za wsparcie w tych tragicznych chwilach. Czyżby miała mu dać drugą szansę? 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje