Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wiśniewski ma haki na Dominikę Tajner? Powody rozstania są podobno zaskakujące

Michał Wiśniewski (46 l.) nie komentuje rozstania, choć ponoć ma asa w rękawie. I już rozgląda się za nową partnerką.

Wiele wskazuje na to, że choć na wieść o rozwodzie Dominika Tajner-Wiśniewska (40 l.) była zdruzgotana, teraz oboje małżonkowie pogodzili się z sytuacją i próbują układać sobie życie. Dominika pozbyła się z przedramienia imienia ukochanego, a zdjęciami z zabiegu, który wykonano w salonie tatuażu, chętnie się pochwaliła. 

Reklama

Michał podczas tej rozwodowej epopei, w przeciwieństwie do żony, jak dotychczas zachowuje powściągliwość, niczego nie komentuje i nie ujawnia swoich uczuć. Ale nie zasypia gruszek w popiele i jest otwarty na nowe uczucie. Dobitnie świadczy o tym fakt, że założył sobie konto na portalu, który pomaga swoim użytkownikom znaleźć drugą połowę... 

Niewykluczone, że wkrótce przerwie milczenie, bo coraz bardziej drażni go to, co mówi Dominika. - Zagroził jej, że jak nie skończy się nagonka na niego, opowie ze szczegółami, dlaczego się z nią rozstał, a powody są podobno zaskakujące. Wiśniewski złożył pozew rozwodowy, bo wydarzyło się coś, czego nie mógł jej darować. Medialna aktywność byłej żony sprawia, że mieszkanie z nią pod jednym dachem jest dla niego trudne - mówi informator "Na Żywo". 

To wszystko może oznaczać, że małżonków czeka zaciekła walka...

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje