Reklama
Reklama

Michał Szpak jest gejem? Artysta nie ukrywa prawdy!

Michał Szpak (32 l.) podejrzewany jest nie od dziś o bycie homoseksualistą lub osobą transpłciową. Nic nie jest w stanie uciszyć tych plotek. Jaka jest prawda?

Michał Szpak nie jest gejem?

Na temat orientacji seksualnej Michała Szpaka (zobacz!) krąży wiele plotek. Kontrowersyjny image wokalisty przyczynia się do podejrzeń, że jest on homoseksualistą lub transwestytą. A wszystko to za sprawą pomalowanych paznokci, makijażu scenicznego, który Michał uwielbia oraz jego ostatniej kampanii reklamowej - wystąpił w spocie znanej marki specjalizującej się w różnego rodzaju produktach do włosów. Muzyk walczy z mylną opinią, która krąży po sieci, jednak nic nie jest w stanie przekonać fanów artysty do prawdy.

Reklama

Jak donosi serwis Eska.pl, Szpak nie tylko nie jest gejem, ale co więcej odczuwa pociąg seksualny do czarnoskórych kobiet. Miał bowiem marzyć o dziecku z Afroamerykanką.  Miejmy nadzieję, że teorie spiskowe w końcu pójdą do lamusa, a Szpak będzie mógł odetchnąć z ulgą i żyć spokojnie z kimś, kogo pokocha.

Michał Szpak - kariera

Michał Szpak to polski wokalista pochodzący z Jasła. Urodził się 26 listopada 1990 roku. Swoją karierę rozpoczął występami w programie X Factor (uczestniczył w nim w 2011 roku). W programie prawie nie miał sobie równych i ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji w finałowym odcinku. Przegrał jedynie z Genkiem Loską. Debiutancka płyta wokalisty "Byle być sobą" ukazała się cztery lata później. Co ważne, Michał miał okazję reprezentować Polskę na Eurowizji w 2016 roku z utworem "Color of your life" i zajął 8. miejsce w rankingu, które de facto było jednym z najwyższych w historii wyjazdów Polski na konkurs.

Zobacz też:

Danuta Holecka upodabnia się do Małgorzaty Rozenek-Majdan? Obwieszona złotem prowadzi "Wiadomości"

Elżbieta Zapendowska w smutnym wyznaniu o relacjach z córką. "Między nami jest ciągle zimna wojna"

Tina Louise chwali się pośladkami na Instagramie

Papież: Przyczyną wojny mogło być szczekanie NATO pod drzwiami Rosji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy