Reklama

Reklama

Reklama

Michał Piróg miał wypadek na planie programu "Fort Boyard". Nie jest dobrze

Michał Piróg (43 l.) to jeden z najbardziej znanych tancerzy i choreografów w Polsce. Ostatnio o 43-latku znowu zrobiło się głośno, ponieważ jest jedną z gwiazd biorących udział w nowej edycji programu "Fort Boyard". W show celebryci muszą podjąć się nietypowych wyzwań, rywalizując w opuszczonym forcie. Podczas wykonywania jednego z zadań Piróg doznał poważnej kontuzji.

Michał Piróg jest gwiazdą drugiej edycji programu "Fort Boyard". W show, które nagrywane jest we Francji, celebryci rywalizują ze sobą w dość niekonwencjonalnych konkurencjach. Okazuje się, że niektóre zadania są bardzo niebezpieczne. Doskonale przekonał się o tym Piróg, który podczas nagrań uległ poważnemu wypadkowi.

Michał Piróg miał wypadek na planie programu "Fort Boyard"

Podczas nagrań nowego sezonu "Fort Boyard" Michał Piróg uległ poważnemu wypadkowi. Tancerz w rozmowie z dziennikarzami se.pl wyjawił, że musi zrobić USG. Gwiazdor jest również już po pierwszej konsultacji, z której wynika, że naderwał lub naciągną więzadła boczne.

Reklama

"Liczę, że to tylko tak groźnie wygląda, a nie jest tak źle. Trzeba zrobić USG, ale po pierwszej konsultacji naderwałem albo naciągnąłem więzadła boczne. Mam nadzieję, bo one się goją" - powiedział Piróg w rozmowie z redakcją se.pl.

W dalszej części wywiadu 43-latek wyznał, że mogło to być spowodowane jego skokiem. Okazuje się, że Michał uderzył się w kolano, tak, że wygięło się ono na bok.

"Przeskoczyłem jedną stronę, to mnie uderzyło w kolano, noga wpadła na piłki i kolano wygięło się do boku" - wyjawił Michał.

Michał Piróg - życie prywatne i kariera

Michał Piróg urodził się 28 maja 1979 roku w Kielcach. W wieku 16 lat jego pasją stał się taniec. Pracował jako kelner w knajpie, był barmanem, rozdawał ulotki i prowadził zajęcia fitness. Studiował filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim.

15 listopada 1998 roku po raz pierwszy jako tancerz trafił na scenę w roli narkomana w spektaklu baletowym Być albo brać w reżyserii Piotra Galińskiego.

W 2006 roku uczył układów choreograficznych w programie MTV Polska "W rytmie MTV". Popularność przyniosło mu jurorowanie w programie rozrywkowym TVN 'You Can Dance - Po prostu tańcz".

W 2017 roku był narratorem w programie Comedy Central "Drunk History - Pół litra historii". 16 kwietnia 2019 roku ukazała się jego autobiografia "Chcę żyć".

Zobacz także:

Michał Piróg wystąpi w MMA? Zaczął trenować boks i wybrał już przeciwnika!

Michał Piróg o ciąży Sokołowskiej na planie "Top Model". Kto kupował jej ogórki?

Michał Piróg ostro o nowej odsłonie "You Can Dance": "Szkoda, że w plugawej stacji"

"Top Model 11": Bootcamp. Kto trafił do finałowej czternastki?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg | Fort Boyard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy