Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Lesień przeszedł ogromną metamorfozę!

Michał Lesień (45 l.) przechodził różne zawirowania życiowe. Odkąd jednak w jego życiu pojawiła się modelka i stylistka Dorota Głowacka, aktor zmienił się nie do poznania. Znajomi twierdzą, że to zupełnie inny człowiek!

Urodził się w Wigilię i może dlatego ma w życiu dużo szczęścia.

Reklama

Michał Lesień powiedział kiedyś, że jeśli do 30. roku życia nie utrzyma się w zawodzie aktora, zajmie się czymś innym. Na szczęście nie musiał tego robić, a w świetle kamer wciąż czuje się znakomicie.

Artystyczny talent odziedziczył po swoim tacie, znanym aktorze Zbigniewie Lesieniu (72 l.).

Ogromną popularność przyniosła panu Michałowi rola Jacka w serialu "Lokatorzy". A potem pojawiły się kolejne propozycje - "Pierwsza miłość", "Pogoda na piątek" czy "Na Wspólnej".

Od 8 lat aktor gra Janusza Sokołowskiego w serialu "Klan". Przystojny brunet komplikuje sobie życie prywatne, jego firma upada, a na dodatek dowiaduje się, że jest ciężko chory.

Prywatnie Michał Lesień przez 7 lat związany był z aktorką Andżeliką Piechowiak (39 l.). Związek jednak nie przetrwał próby czasu.

Na planie jednego z seriali poznał modelkę i stylistkę Dorotę Głowacką (30 l.). Zachwyciła go jej nieprzeciętna uroda. Nikt się temu nie dziwił, gdyż Dorota startowała kiedyś w wyborach Miss Mazowsza.

To była miłość od pierwszego wejrzenia. O ślubie pary "Rewia" napisała jako pierwsza. Jesienią 2012 roku aktor pożegnał swój kawalerski stan i zmienił nazwisko na Lesień-Głowacki.

- Dorota ma bardzo silną osobowość i ogromne poczucie humoru - mówi o żonie aktor.

Odkąd pojawiła się w jego życiu, Michał bardzo się ustatkował. - Dzisiaj to już zupełnie inny człowiek - przekonują jego znajomi.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Lesień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje