Reklama

Reklama

Reklama

Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza szykują się do ślubu!

Michał Kwiatkowski (32 l.) od półtora roku jest w związku z przystojnym Francuzem, Maximem Assenzą (24 l.). Teraz para szykuje się do ślubu!

Choć wiele jeszcze przed nimi, myślami są już przy tym pięknym dla nich dniu. Michał Kwiatkowski oraz Maxim Assenza powoli szykują się do ślubu, który odbędzie się we Francji. Para nie ustaliła jeszcze, gdzie dokładnie będą sobie przysięgali miłość aż po grób. Jedno jest pewne - to będzie niezapomniany dzień!

Michał Kwiatkowski nigdy nie ukrywał, że jest gejem. Gdy 1,5 roku temu zaczął się spotykać z Maximem, nie uciekał przed fotoreporterami i nie zapierał się, że jest to tylko jego kumpel. Wręcz przeciwnie - brat Dawida Kwiatkowskiego bardzo poważnie podszedł do tej relacji. Jak sam zdradza w wywiadzie dla "Gali", od razu poczuł, że Maxim to mężczyzna jego życia. Z kolei przystojny Francuz długo dojrzewał do tego uczucia. Na szczęście po pewnym czasie on również nie miał wątpliwości, że chce się zestarzeć u boku piosenkarza.

Reklama

Niedawno para postanowiła się zaręczyć. To właśnie Michał był tym, który poprosił o rękę swojego partnera. Cała rodzina pomagała mu wybrać pierścionek zaręczynowy dla ukochanego. Michał ma bowiem to szczęście, że zarówno jego brat, jak i rodzice w pełni akceptują to, że jest homoseksualistą. Gdy artysta dzwoni do domu, jego tata wciąż wypytuje o Maxima.

Zakochani szykują się właśnie do ślubu. Para wymarzyła sobie, że odbędzie się on we Francji. Jak zdradzają w szczerym wywiadzie dla kolorowego magazynu, Maxim będzie ślubować ukochanemu miłość aż po grób w ratuszu w XI dzielnicy Paryża. Natomiast wesele odbędzie się prawdopodobnie w rodzinnym miasteczku Francuza, które jest położone 30 minut od centrum Paryża.

Choć para ma jeszcze przed sobą wiele przygotowań, już teraz wie, że to będzie najważniejszy dzień w ich życiu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Kwiatkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy