Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Figurski wydał oficjalne oświadczenie! Znamy jego treść!

Michał Figurski (42 l.) postanowił wydać oficjalne oświadczenie dotyczące jego stanu zdrowia! Dziennikarz opublikował je na swoim Facebooku. Jego treść jest zaskakująca!

Ostatnie tygodnie były dla niego prawdziwą próbą! Michał Figurski cudem uniknął najgorszego! Dziennikarz we wrześniu trafił do szpitala, ponieważ w jego głowie pękło naczynie krwionośne. Gdyby nie szybka reakcja warszawskich lekarzy, mogłoby być za późno...

Reklama

Dziennikarz, który przed długi czas pozostawał w śpiączce farmakologicznej, powoli wraca do zdrowia. Dowodem na to jest oświadczenie, jakie opublikował na swoim Facebooku.

Figurski podziękował w nim wszystkim, którzy wspierali go w tym najgorszym dla niego czasie. Jednak szczególne wyrazy uznania skierował do lekarzy oraz personelu medycznego ze szpitala na Banacha, którzy walczyli o jego życie!

"Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności za ratowanie mojego życia i zdrowia, anonimowej armii bohaterów wynagradzanej nieadekwatnie do swoich wysiłków. Nie czuję się kompetentny, aby to zmienić, ale chciałbym głośno podziękować! Piszę to z wysiłkiem, ale piszę w ogóle i za to chciałem podziękować całemu personelowi oddziału nefrologii i neurochirurgii z Banacha!" - napisał w oświadczeniu.

Figurski nie ukrywa, że nadal jest słaby i zwykłe korzystanie z komputera jest dla niego ogromnym wysiłkiem.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że już niedługo dziennikarz wróci do pełni sił!


Dowiedz się więcej na temat: Michał Figurski

Reklama

Reklama

Reklama