Reklama

Reklama

Reklama

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się? Sprzedali mieszkanie

Czy Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones przygotowują się do rozwodu? Potwierdzeniem tej plotki mają być doniesienia o sprzedaży wspólnego mieszkania.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się?

Michael Douglas (77 l.) i Catherine Zeta-Jones (52 l.) dawno nie byli widziani razem. Jak wylicza jeden z tabloidów "New Idea" para ostatni raz wystąpiła razem przed 4 miesiącami. Aktor został nominowany do nagrody gildii aktorów za serial "The Kominsky Method". Na 28. ceremonię wręczenia nagród Gildii Aktorów Ekranowych (28th Screen Actors Guild Awards) przybył bez żony. Miejsce u jego boku zajął syn.

Reklama

Nawet fakt, że Catherine zamieściła w sieci entuzjastyczny wpis wspierający męża, nie rozwiał wątpliwości. Wręcz przeciwnie, zaczęto podejrzewać, że optymizm aktorki jest wymuszony i zbyt nachalny.

Magazyn "New Idea" podsyca plotki o rozwodzie Douglasa i Zety-Jones, twierdząc, że aktor od lat jest bardzo zaborczy. Nie akceptuje długich rozstań z żoną. A ta niestety w ostatnim czasie wiele czasu spędza z dala od Michaela. W ostatnim czasie spędziła wiele tygodni w Rumunii, gdzie kręcono dla Netfliksa nową adaptację "Rodziny Adamsów" z udziałem Catherine Zeta-Jones. Odległość między małżonkami powoduje podobno spore napięcia w ich związku.

Dodatkowo para wystawiła na sprzedaż wspólne ogromne mieszkanie w Nowym Jorku. Planowała też pozbyć się domu wakacyjnego na Majorce, jednak ostatecznie został on usunięty z listy posiadłości na sprzedaż.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones to nie pierwsze plotki o rozstaniu

Doniesienia o rozwodzie Michaela Douglasa i Catherine Zeta-Jones pojawiają się  w mediach z dużą regularnością. Zaraz po nich dowiadujemy się, że para dała sobie kolejną szansę. Jak będzie tym razem?

Trzeba przypomnieć, że przed ślubem w listopadzie 2000 r. para podpisała umowę przedślubną. Zgodnie z jej zapisami w razie rozwodu Catherine mogła liczyć na odszkodowanie w wysokości 5 milionów dolarów oraz 2,8 mln dolarów odszkodowania za każdy rok małżeństwa. Umowę sporządzono na życzenie aktorki, która wychodząc za aktora, który złamał już nie jedno serce, miała wiele obawy. Od czasu podpisania umowy oboje małżonkowie bardzo się wzbogacili. Mówi się, że gdyby doszło do rozstania, byłby to jeden z najdroższych rozwodów.

Zobacz też:

Michael Douglas: Schrzaniłem pierwszą randkę z moją żoną

Rosyjscy influencerzy w rozpaczy. Wylewają łzy, bo przez zakaz stracili dorobek życia

Cichopek ukrywała to przed wszystkim! Znajomi z pracy byli zszokowani

Plakat "no war" na żywo w rosyjskiej telewizji! Dziennikarce grozi 15 lat

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Catherine Zeta-Jones | Michael Douglas

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy