Reklama
Reklama

Miała świętować na festiwalu, a tu takie niepokojące wieści. Figura przeżywa trudne chwile

Katarzyna Figura pojawiła się na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, jednak jej obecność była dość krótka. Jak dowiedział się jeden z portali, aktorka nie mogła wziąć udział w celebrowaniu kolejnych dni festiwalu ze względu na sytuację rodzinną.

W Gdyni dobiega końca 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który rozpoczął się w poniedziałek, 18 września. Jak co roku, pojawiła się tam cała plejada gwiazd związanych z polskim kinem.

Katarzyna Figura musiała zrezygnować z dalszego udziału w FPFF w Gdyni

Nie mogło zabraknąć także Katarzyny Figury, która zresztą na co dzień mieszka w tym mieście. Aktorka w środę, 20 września, zapozowała na ściance i przeszła się po czerwonym dywanie. Wówczas wyraźnie dopisywał jej humor i wręcz zarażała uśmiechem.

Reklama

Niestety, w kolejnych dniach musiała zrezygnować z udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Jak dowiedział się jeden z portali, powodem była sytuacja rodzinna.

"Jak udało się ustalić ShowNews.pl, podczas tegorocznego festiwalu filmowego, rodzina Katarzyny Figury przeżywa trudne chwile. W piątek aktorka towarzyszyła mamie w szpitalu, nic więc dziwnego, że bliscy okazali się dla niej ważniejsi niż pokazy i umówione wywiady" - czytamy.

W takiej sytuacji oczywiste jest, że wszelkie wydarzenia publiczne schodzą na dalszy plan.

Katarzyna Figura uszkodziła sobie stopę

Aktorkę w ostatnim czasie także nie ominęły problemy zdrowotne. Paparazzi zrobili jej niedawno zdjęcia, na których widać było bandaż na jej stopie, przez co gwiazda miała też problem z poruszaniem się.

"Fakt" postanowił wówczas dopytać, co jej się stało. Katarzyna Figura potwierdziła, że nabawiła się kontuzji.

"Faktycznie mam uszkodzoną stopę, ale nie chcę mówić nic więcej na ten temat" - wyznała tabloidowi.

Mamie Katarzyny Figury oraz jej samej życzymy dużo zdrowia!

Zobacz też:

Katarzyna Figura zdradziła, kto uratował ją po rozwodzie. Pomogli Stuhr i Janda

Figura zrzuciła kilkanaście kilogramów. Wystarczyła jedna zmiana


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy