Reklama

Reklama

Reklama

Metamorfoza Lady Gagi: Operacje plastyczne czy "dieta zmieniająca rysy twarzy"?

Operacje plastyczne Lady Gagi (36 l.) są od lat tematem do dyskusji. Wielokrotnie zapierała się, że w żaden sposób nie próbuje się upiększyć. Jej wygląd natomiast mówi sam za siebie. Nie może być to zasług wyłącznie makijażu... Zauważyliście zmiany na jej twarzy?

Lady Gaga od początku swojej kariery w show-biznesie miała pod górkę. W trakcie jednego z wywiadów gwiazda przyznała, że droga na szczyt sławy kosztowała ją wiele. Piosenkarce sugerowano operację plastyczną, lecz twierdzi, że była temu przeciwna.

Kim jest Lady Gaga?

Lady Gaga, oficjalnie Stefani Joanne Angelina Germanotta, jest 36-letnią gwiazdą pop. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w 2008 roku, po sukcesie utworu "Just Dance". Każdy kolejny kawałek nie mógł zostać pominięty. "Bad Romance" (posłuchaj!), "Born This Way", "Paparazzi" (zobacz!) i wiele innych utworów Lady Gagi wciąż pozostaje w pamięci fanów. Piosenkarka jest również projektantką mody, aktorką oraz działaczką na rzecz różnych grup społecznych.

Reklama

Lady Gaga. Operacje plastyczne gwiazdy

Gwiazda przez lata zapewniała, że naturalność jest najważniejsza. Dążyła do tego, by szanowano jej wygląd i doceniano ją za talent muzyczny.

Jednak wygląd Lady Gagi w ciągu ostatnich lat mocno się zmienił i tego nie da się nie zauważyć. Czyżby Lady Gaga zdecydowała się na operację plastyczną? Zresztą zobaczcie sami...

Lady Gaga w utworze "Just Dance":

Lady Gaga w utworze "You and I", wydanym 3 lata później:

Lady Gaga. Medycyna estetyczna zmianą wyglądu bez skalpela?

Piosenkarka wielokrotnie zapierała się, że nie dokonała żadnej operacji plastycznej.

Nie da się natomiast obok metamorfozy Lady Gagi przejść obojętnie. Skoro twierdzi, że nie używała chirurgicznego skalpela, to co spowodowało takie zmiany?

Cóż, Gaga twierdzi że ingerencji skalpela unika, natomiast wielokrotnie przyznawała, że miała obsesję na punkcie wstrzykiwania w twarz wypełniaczy...

Czy to usprawiedliwia w pełni zmiany wyglądu Lady Gagi? Owszem, medycyna estetyczna wielokrotnie pokazała, jakie potrafi zdziałać cuda. Wciąż jednak zdania w tym temacie są podzielone...

Metamorfozy Lady Gagi

Na przestrzeni lat widzieliśmy Lady Gagę w wielu różnych odsłonach. Często zmiany były kwestią bardzo dobrego makijażu. Głośno zrobiło się jednak po opublikowaniu zdjęć piosenkarki z ostatniego rozdania nagród Grammy. Lady Gaga przeszła operację plastyczną? Kilku lekarzy podejrzewa, że to wyłącznie wynik wstrzyknięcia wypełniaczy w czubek nosa, przez co optycznie zmienił swój kształt.

Spójrzmy na różnice wyglądu piosenkarki w trakcie występów na rozdaniu nagród Grammy.

Lady Gaga w utworze "Love for Sale" na Grammy 2022:

Lady Gaga w utworze "Born this Way" na Grammy 2011:

Różnica jest widoczna gołym okiem, tak samo jak na zdjęciach! Czego jest zasługą pozostanie jednak słodką tajemnicą Lady Gagi...

***

Zobacz też

Żona Zełeńskiego w szczerym wyznaniu. "Wtedy widziałam męża ostatni raz"

Amber Heard zniknie z filmu "Aquaman 2"? Widzowie złożyli już petycję

Dagmara Kaźmierska przeszła metamorfozę. Już nie wygląda jak w "Królowych Życia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | Grammy 2022 | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy