Reklama
Reklama

Met Gala 2022: Najgorsze kreacje gwiazd. W co one się ubrały?

Met Gala 2022, czyli "modowe Oscary" odbyła się w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Na imprezie tłumnie pojawiły się gwiazdy, dla których paradowanie w wymyślnych strojach po czerwonym dywanie, to idealna okazja, aby zabłysnąć i pokazać się innym. Niektórzy celebryci postawili na kontrowersję i swoimi dziwacznymi kreacjami chcieli skupić na sobie uwagę fotoreporterów. Kto założył najgorszy strój?

2 maja w Metropolitan Museum of Art odbyła się Met Gala 2022, najbardziej wyczekiwana przez zagraniczne gwiazdy impreza. Met Gala, czyli "modowe Oscary" jest organizowana od 1995 roku i niezmiennie przyciąga tłumy celebrytów.

Fani wydarzenia poczynania sław mogli oglądać w sieci, bowiem na stronie internetowej vogue.com pojawi się okno z livestreamingiem Met Gali 2022. Jak zawsze na imprezie pojawiły się aktorki i wokalistki, które zachwyciły kreacjami, znalazły się również takie osobistości, które uznały, że nie ważne jak gadają, ważne żeby w ogóle to robili. 

Reklama

Dzięki temu na czerwonym dywanie mogliśmy zaobserwować kilka dziwnych i osobliwych stylizacji. 

Kto przeszedł sam siebie i ubrał się najgorzej?

Met Gala 2022: Motyw przewodni imprezy

Każdego roku Met Gali towarzyszy inny temat przewodni, który powinien być inspiracją dla wyjątkowych kreacji. Tegoroczny motyw to "In America: An Anthology of Fashion", czyli "W Ameryce - antologia mody". Nawiązuje on do zeszłorocznej imprezy zatytułowanej "In America: A Lexicon in Fashion". Czyli jednym słowem, gwiazdy za zadanie miały przywdziać na siebie stroje nawiązujące do mody w Ameryce.

Andrew Bolton, główny kurator Instytutu Kostiumów Museum of Modern Art, temat Met Gali 2022 opiera się na założeniach amerykańskiego stylu i celebruje niedocenianych bohaterów designu tego kraju.

Na ekskluzywnej gali zjawiła się śmietanka celebrytów. Sławy chciały zabłysnąć na czerwonym dywanie prowadzącym na schody do głównego gmachu The Metropolitan Museum w Nowym Jorku. 

Komu w tym roku udało skupić na sobie uwagę?

Met Gala 2022: Najgorsze kreacje gwiazd. W co one się ubrały?

Met Gala słynie z tego, że pełna jest szokujących i kontrowersyjnych stylizacji, a niektóre gwiazdy znane są z tego, że na wydarzenie zakładają najdziwniejsze i najbardziej zmyślne kreacje. W tym roku było podobnie, a na czerwonym dywanie mogliśmy zaobserwować wiele osobliwych strojów.

Wzrok skupiała na sobie Kylie Jenner, która pojawiła się w sukni ślubnej. Czyżby tym sposobem dawała znać narzeczonemu, że pragnie ślubu? Kolejnym zaskoczeniem była ikona mody, Sarah Jessica Parker. Aktorka nie zachwyciła. Jej obszerna kreacja przypominała ceratę, a toczek na głowie wydawał się być ciężki.

Gigi Hadid ubrała na siebie ogromną kurtkę (!?), która kolorystycznie pasowała do rozłożonego dywanu. Cara Delevingne zamiast ubrać bluzkę, to pomalowała biust złotą farba!

Camila Cabello (posłuchaj) w przyciasnym wdzianku nie wyglądała najlepiej, a Radha Blank wymachiwał sztyletem. Oj, zrobiło się groźnie!

Zobaczcie sami, jak wyglądały gwiazdy. Który strój był najmniej korzystny?

Zobaczcie również:

Oto najpiękniejsze pary na gali MET! Nowożeńcy Beckham i Peltz olśniewali, a Joe Jonas nie odrywał wzroku od ciężarnej Sophie Turner

Met Gala i jej modowe wpadki. To oni źle wybrali!

Netflix zapowiada 18 polskich seriali i filmów. Kiedy premiery?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy