Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Meghan Markle zabrała syna na mecz polo. Pierwsze takie zdjęcia Archiego!

Meghan (37 l.) po raz pierwszy zabrała Archiego na publiczne wyjście! Wraz z synkiem pojawiła się na meczu polo, w którym grał tata chłopca, książę Harry (34 l.). Paparazzi zrobili im zdjęcia, z czego księżna nie była chyba zadowolona...

Po porodzie Meghan powoli powraca do publicznych wyjść. Zaczęło się od czerwcowych obchodów urodzin królowej. To wtedy żona Harry'ego wraz z ukochanym, księżną Kamilą i księżną Kate zasiadła w dorożce, która przemierzała tłumnie oblężone ulice Londynu, a następnie w towarzystwie całej rodziny królewskiej pojawiła się na balkonie Pałacu Buckingham. 

Reklama

Meghan można było spotkać także ostatnio podczas meczu baseballu, w następnie na Wimbledonie. Pojawiła się na trybunach, by stamtąd dopingować swoją przyjaciółkę, Serenę Williams. 

Z kolei teraz księżna Sussexu wzięła udział w kolejnej sportowej imprezie, a mianowicie w meczu polo, w którym zagrał Harry. Nie była sama - na rękach trzymała malutkiego Archiego. To pierwsze tego typu oficjalne "wyjście" chłopca. 

W polo klubie można było zauważyć także księcia Williama, księżną Kate oraz troje ich dzieci: George'a, Charlotte i Louisa.

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje