Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Meghan Markle pokazała prawdziwą twarz! Szokujące, co wyszło po narodzinach Lilibet!

Meghan Markle to czarna owca w rodzinie królewskiej. Wielu członków familii ma jej za złe, jak owinęła sobie księcia Harry'ego i odwróciła go od najbliższych. Konfliktów z udziałem "księżnej Sussex" ciągle przybywa, więc niewiele wskazuje na to, by między nią a "royalsami" miała zapanować zgoda. Właśnie światło dzienne ujrzał jej spór z księżniczką Beatrycze. Szokujące, co ujawnił jeden z tabloidów...

Meghan Markle z pewnością należy już od najbardziej znienawidzonych osób w rodzinie królewskiej.

Na jaw wychodzą kolejne rewelacje na temat jej fatalnych stosunków m.in. z księżną Kate czy Williamem, ale na tym nie koniec. 

Okazuje się, że żona Harry'ego zaszła za skórę także księżniczce Beatrycze, czyli córce księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. 

To o tyle zaskakujące, że jeszcze w czasach przed "Megxitem" mówiono, że akurat z księżniczkami Eugenią i Beatrycze Meghan świetnie się dogaduje. 

To jednak już przeszłość. Zaczęło się od ślubu Eugenii, podczas którego Markle nagle postanowiła obwieścić, że jest w ciąży.

Reklama

Meghan znów zaszła za skórę członkom rodziny królewskiej

Informacja ta może skutecznie odwróciła uwagę od panny młodej, co zostało uznane za wielką wpadkę Meghan.

Niedawno zaszła za skórę także Beatrycze, a wszystko z powodu narodzin małej Lilibet. 

Jak donosi "New Idea", księżniczka Beatrycze, która sama jest w ciąży, od kilku lat informował, że chciałaby nazwać córeczkę Lily po ukochanej babci. 

Meghan i Harry jednak ją ubiegli i swojemu drugiemu dziecku dali tak właśnie na imię. 

Jak dodaje informator gazety, Beatrycze wpadła w szał, gdy się o tym dowiedziała.

"Rozpłakała się, kiedy dowiedziała się, że wybrali imię Lili. Wszyscy wiedzieli, że sama planowała nazwać córkę imieniem Lily na cześć babci" - czytamy w "New Idea". 

Cóż, najwyraźniej Meghan stwierdziła, że może nieco przesadziła, dlatego ostatnio wysłała zdjęcie małej Lili rodzinie królewskiej, co ponoć mocno ucieszyło "royalsów"...

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje