Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Meghan Markle nie wróci tak szybko do swoich obowiązków! Rozpieszcza się na urlopie macierzyńskim!

6 maja 2019 roku Meghan Markle (37 l.) została pierwszy raz mamą. W przeciwieństwie do innych księżnych, które już zostały mamami, nie zrobiła z tego wydarzenia publicznego. Teraz również nie pokazuje się publicznie z chłopcem i jak donoszą zagraniczne media, rozkoszuje się wolnymi od obowiązków chwilami.

Zrobiła do tej pory wszystko inaczej, niż przewidywał to królewski protokół, czy długowiekowa tradycja. Meghan rodziła tak, jak chciała, nie pokazała dziecka tuż po porodzie, a nawet wózek wybrała inny, nowoczesny, a nie tradycyjny. 

Reklama

Teraz zaczęły się spekulacje na temat długości urlopu macierzyńskiego Meghan. Gdy pojawiła się w miniony weekend na uroczystościach wiązanych z urodzinami królowej, w mediach zawrzało. 

Czyżby Meghan już wróciła do swoich obowiązków?! Nic bardziej mylnego. Okazało się, że był to jednorazowy występ księżnej Sussex ze względu na oddanie czci królowej. 

Brytyjskie media spekulują, że Meghan zostanie z Archiem w domu aż do jesieni. O ile we wcześniejszych przypadkach robiła, jak uważała za słuszne, to tym razem chce iść śladami księżnej Kate. 

Żona Williama (37 l.) wróciła do "pracy" po pięciu miesiącach od porodu. 

"Kopiuje to, jak na urlopie macierzyńskim zachowywała się księżna Cambridge. Prawdopodobnie zobaczymy ją kilka razy, ale z pewnością nie wróci do pracy do końca roku - podaje źródło "Vanity Fair".

Jednak znając już księżną Sussex, może nas jeszcze zaskoczyć...

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje