Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Meghan i Harry chcą zarobić na tragedii księżnej Diany?! Tabloid zdradza szczegóły!

Najnowsze doniesienia magazynu „Heat” przeraziły fanów rodziny królewskiej! Czy książę Harry i Meghan byliby do tego zdolni?

Odkąd Meghan i Harry opuścili Wielką Brytanię, natychmiast stali się najczęstszymi gwiazdami okładek tabloidów. 

O konflikcie w rodzinie królewskiej pisaliśmy już nie raz, sami bracia przyznali, że ich stosunki nie są już tak bliskie, jak kiedyś. Nikt się jednak nie spodziewał, że Harry zdecyduje się na taki krok!

Jak wiadomo, jakiś czas temu Sussexowie założyli własną firmę produkcyjną i zawarli umowę z popularnym serwisem streamingowym Netflix.

„Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne” – zapewnili w wywiadzie dla „New York Timesa”.

Dyrektor generalny platformy nie krył zadowolenia początkiem współpracy z parą książęca.

„Jesteśmy niesamowicie dumni, że wybrali Netflix jako swój kreatywny dom i nie możemy się doczekać opowiadania razem z nimi historii, które mogą pomóc w budowaniu odporności i zwiększeniu zrozumienia dla odbiorców na całym świecie”.

Niestety, ta decyzja mocno rozwścieczyła rodzinę królewską, która oskarżyła Meghan i Harry’ego o chęć zarabiania na tragedii księżnej Diany. 

Reklama


Całą sytuację zaogniły plotki mówiące, że pierwszym projektem „przedsiębiorczych” Sussexów ma być dokument o Lady Di. 

Według doniesień tabloidu, dla księcia Williama było to już za wiele. Wszystko wskazuje na to, że szansa na zakopanie sporów między braćmi, właśnie legła w gruzach.

Przypominamy, że platforma już dystrybuuje bijący rekordy popularności serial „The Crown”, który w oczach rodziny królewskiej żeruje na ich dramacie.

Windsorowie obawiają się, że Meghan i Harry połączą siły z „niechlubną” firmą, znieważając w ten sposób pamięć o matce.

„Powszechnie wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej źle patrzą na każdego, kto zagłębia się w osobiste zmagania Diany” – czytamy wypowiedź informatora gazety.

Oczywiście do tych informacji należy podejść z rozwagą i ostrożnością. Zagraniczne media już niejednokrotnie myliły się w osądach.

Myślicie, że Harry dla pieniędzy zdecyduje się obnażyć najbardziej skrywane sekrety Diany?
***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Harry książę | księżna Diana | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje