Reklama
Reklama

Megan Fox zaręczyła się! Kto jest jej wybrankiem

Megan Fox (35 l.) i Machine Gun Kelly (31 l.) zaręczyli się! Piękna aktorka otrzymała wyjątkowy pierścionek z okazałymi kamieniami szlachetnymi, który zaprojektował jej narzeczony. Wyjątkową chwilą podzielili się w sieci.

Megan Fox i Machine Gun Kelly (posłuchaj) od prawie dwóch lat tworzą kontrowersyjny związek. Piękna aktorka rozstała się ze swoim mężem i ojcem trójki dzieci, Brianem Austinem Greenem i zaczęła spotykać z młodszym muzykiem. Świeżo zakochani nie kryli swego uczucia i ochoczo pozowali reporterom do zdjęć, nie szczędząc sobie przy tym czułości. 

Reklama

Fox i Kelly zaprzyjaźnili się nawet z inną sławną parą, Kourtney Kardashian i Travisem Barkerem (posłuchaj), którzy w zeszłym roku również zdecydowali się na zaręczyny.

Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się!

Megan Fox i Colson Baker od początku randkowania wzbudzali zainteresowanie mediów. Para dzieliła się z fanami szczegółami z życia prywatnego, a w jednym wywiadzie zakochani opowiadali o tym, jak zrobili sobie dopełniające się tatuaże i wzięli udział w psychoaktywnym obrzędzie. 

Muzyk nie czekał długo na oświadczyny i na początku roku podarował ukochanej pierścionek. Jak się okazało, nie jest to byle jaka ozdoba, ale cacko zaprojektowane przez samego 31-latka. Pierścionek składa się z dwóch olbrzymich kamieni szlachetnych: diamentu i szmaragdu.

Megan zamieściła w sieci nagranie z tego wyjątkowego wydarzenia, które podpisała wymownymi słowami i dodała, że po zaręczynach pili swoją krew!

Również Baker opisał swoje uczucia za pośrednictwem Instagrama i dodał wideo z pierścionkiem, który podarował Megan.

Machine Gun Kelly: kim jest?

Machine Gun Kelly to 31-letni muzyk, który naprawdę nazywa się Colson Baker. Mężczyzna na scenie występuje od 2006 roku. Znany jest z kompozycyjnego łączenia współczesnego i alternatywnego hip-hopu z rockiem. Gwiazdor za sobą ma również przygody z filmem i wystąpił w kilku produkcjach.

Prywatnie 31-latek jest ojcem, a jego córka urodziła się w 2009 roku. W maju 2020 roku związał się z aktorką, Megan Fox.

W wywiadzie z 2012 roku stwierdził, że identyfikuje się politycznie jako anarchista. 

Zobaczcie również:

Jason Momoa i Lisa Bonet ogłaszają rozstanie

Żona Hugh Hefnera już tak nie wygląda! Crystal Hefner zrywa z wizerunkiem króliczka!

Dawno niewidziana Melania Trump zachwyciła!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox | Machine Gun Kelly
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy