Reklama
Reklama

Jason Momoa i Lisa Bonet ogłaszają rozstanie

Jason Momoa i Lisa Bonet opublikowali na Instagramie wspólnie oświadczenie, że ich życiowe drogi się rozchodzą. To koniec jednego z najbardziej romantycznych związków Hollywood.

Jason Momoa i Lisa Bonet ogłosili rozstanie

Jason Momoa (42 l.), czyli Aquaman oraz Khal Drogo z "Gry o tron", od lat tworzył udany związek ze starszą od siebie aktorką i reżyserką Lisą Bonet (54 l.). 

Para poznała się w  klubie jazzowym w 2005 roku. Lisa Bonet miała już wówczas za sobą związek z Lennym Kravitzem. Była znaną aktorką występującą jak Denise Huxtable w "Bill Cosby Show".

Reklama

Jak wyznał Momoa w jednym z wywiadów, to właśnie w tym programie zobaczył ją po raz pierwszy i powiedział sobie, że Lisa kiedyś zostanie jego żoną.

W 2007 roku para przywitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, córkę Lolę. Rok później urodził się syn Nakoa-Wolf. Momoa pomógł wychować córkę Lisy, znaną aktorkę Zoë Kravitz, z jej wcześniejszego małżeństwa z muzykiem Lennym Kravitzem

Jason Momoa i Lisa Bonet pobrali się w 2017 roku. Niestety, teraz ogłosili rozstanie!

Dalej w oświadczeniu pary czytamy, że miłość między nimi trwa nadal, ale ewoluuje w taki sposób, że para postanowiła "uwolnić się nawzajem".

Zobacz także:

Joanna Moro pokazała "sadełko". Kolejna odsłona instagramowej "mody na brzydotę"?

Agnieszka Włodarczyk o karmieniu piersią. Zdobyła się na szczere wyznanie!

Prof. Andrzej Horban: należy wprowadzić mechanizmy prawne, które przymuszą ludzi do szczepienia


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lisa Bonet | Jason Momoa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy