Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Matteo Salvini i Elisa Isoardi przyłapani na czułościach na plaży. Ale zdjęcia!

Matteo Salvini (45 l.), znany włoski polityk, ma za sobą dwa poważne związki. Teraz związał się z kolejną kobietą i stara się, by ich miłość kwitła z dala od błysku fleszy. To jednak do końca się nie udaje. Ostatnio zakochani zostali przyłapani razem na plaży...

Matteo Salvini ma dość bogatą karierę polityczną. Od 1993 roku pełni funkcję radnego miejskiego, dwukrotnie zostawał eurodeputowanym, wybrano go także do włoskiej Izby Deputowanych i powierzono kierownictwo w Lidze Północnej. 

Reklama

1 czerwca 2018 roku objął stanowiska wicepremiera oraz ministra spraw wewnętrznych Włoch. 

Równie dynamicznie rozwija się jego życie uczuciowe. W 2001 roku poślubił Fabrizię Leluzzi, a dwa lata później urodził się ich syn. Jednak związek rodziców nie przetrwał próby czasu. Związał się z Giulią Martinelli, z którą ma córkę Mirtę. Także i ta miłość się wypaliła. 

Nowym obiektem westchnień polityka została 35-letnia Elisa Isoardi. Zakochani raczej unikają publicznych wyjść. Za to spokoju nie dają im paparazzi, którzy nakryli ich ostatnio na wypoczynku na jednej z plaż. Wygląda na to, że plotki o związku w ich kryzysie były mocno przesadzone.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Matteo Salvini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje