Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Matka Izy Miko nie wytrzymała! Oskarża Zakościelnego!

Matka Izy Miko postanowiła przerwać milczenie...

Kilkanaście lat temu Iza Miko (36 l.) wyjechała z Polski robić karierę w Stanach. W kraju pojawia się sporadycznie. 

Reklama

Udało jej się jednak zagrać w paru rodzimych produkcjach. Jednak najgłośniej było o niej w momencie, gdy związała się z Maćkiem Zakościelnym. 

Miłość nie przetrwała próby czasu. Aktor ma dzisiaj żonę i synka. Miko na co dzień mieszka w USA, gdzie okadza swoje miejsca intymne szałwią i chodzi do dziwnych lekarzy.

Jej mama Grażyna Dyląg zapewnia jednak, że córka w Hollywood robi zawrotną karierę! Do tej pory zagrała już w kilkudziesięciu produkcjach, ale zawistni Polacy tego nie doceniają!

"Nikt o niej nie wiedział i było dobrze. Nikt nie wiedział, że zagrała w 'Wygranych marzeniach', nikt nie wiedział, że zagrała w 'Forsaken', w tych filmach wszystkich. Nikt nic nie wiedział. I było dobrze. Nagle rozpuściła się fala krytyki, fala kłamstw na jej temat, ktoś twierdził, że ona w jakichś filmach dziwnych gra. Coś koszmarnego! 

Ona już wtedy była po filmie 'Save the last dance', główną rolę grała w tym filmie i z tego filmu producenci wzięli ją do 'Kochaj i tańcz'. I to był taki hejt, że jej było bardzo przykro. Na początku to czytała. Teraz nikt by jej nie zmusił" - wyznała pani Grażyna w programie "Oczami matki".

Na tym jednak nie koniec. Dyląg uważa, że za złą prasę w Polsce odpowiada głównie jej romans z ówczesnym naczelnym amantem kraju, czyli Maćkiem Zakościelnym.

"Maciek... To były czasy Maćka. Ta historia z Maćkiem popsuła jej wizerunek" - wkurza się mama Izy.

Nic więc dziwnego, że Iza rzadko pojawia się w kraju. Niedawno jednak się przełamała i wzięła udział w show TVN "Azja Express" i to mimo coraz większych trudności z mówieniem po polsku.

Mama poinformowała bowiem, że córka od jakiegoś czasu już nie myśli i nie modli się w ojczystym języku!

"Jak się modlisz po polsku to jesteś jeszcze Polką. Teraz Iza myśli i modli się po angielsku. Zaczęła już nawet wymyślać wyrazy, które nie mają zbyt wiele wspólnego z językiem polskim" - dodała kobieta. 

Słyszeliście kiedykolwiek o jakimś zagranicznym sukcesie Miko? W ilu amerykańskich filmach ją widzieliście? My nic sobie nie przypominamy...


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iza Miko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje