Reklama
Reklama

Mateusz Gessler na planie nowego show Czwórki: „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”

Wystartowały nagrania nowego show "Para do gara. Ona mówi, on gotuje", którego gospodarzem jest Mateusz Gessler - znakomity kucharz, restaurator, autor książek i juror programów kulinarnych. "Para do gara. Ona mówi, on gotuje" będzie jedną z głównych nowości jesiennej ramówki Czwórki, a prowadzący da się w nim poznać od mniej znanej widzom strony.

"Para do gara" - najnowszy kulinarny hti już niebawem w Czwórce

Mateusz Gessler, który będzie prowadził najnowsze kulinarne show Czwórki, dzieląc się pierwszymi wrażeniami z planu, entuzjastycznie wypowiada się o pracy przy tym projekcie:

 "Para do gara. Ona mówi, on gotuje" to program, na który czekałem. Wszystko mnie tu zadziwia i pasjonuje. Świeżość tego formatu w Polsce w połączeniu z wiedzą o jego sukcesie za granicą, między innymi w mojej cudownej Francji, to dla mnie gwarant, że robimy coś naprawdę fajnego! - ocenia.

Reklama

"Jestem już po pierwszych nagraniach i śmiało mogę powiedzieć, że to jest połączenie wszystkiego, co lubię: humoru, rozrywki, świetnych przepisów i przede wszystkim super uczestników, którzy zapewnią w programie dużą dawkę emocji.  Szczególnie że atmosfera kuchni podgrzewa jeszcze emocje u naszych bohaterów, więc kiedy dochodzi presja czasu i rywalizacji, na planie bywa naprawdę gorąco!"

Na czym polega "Para do gara"?

W każdym odcinku programu "Para do gara. Ona mówi, on gotuje" zobaczymy rywalizację trzech par uczestników - małżeństw, rodzeństw lub par przyjaciół - o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu Mateusza Gesslera.

Kulinarne wyzwanie będzie jednocześnie sprawdzianem umiejętności współdziałania każdego duetu, bo oryginalny przepis poznają jedynie panie, które następnie, z pamięci i na odległość, pokierują swoimi partnerami w kuchni.

Na wstępie gospodarz zademonstruje uczestniczkom, jak wykonać potrawę. Panie nie będą mogły robić notatek ani towarzyszyć swoim partnerom podczas gotowania. Kiedy opuszczą studio, do akcji, w trzech zaaranżowanych kuchniach, wkroczą panowie. Każdy z mężczyzn będzie musiał przygotować danie jak najbliższe oryginału, w ściśle określonym czasie i pod dyktando swojej partnerki, obserwującej go na ekranie i porozumiewającej się z nim przez zestaw słuchawkowy. Oceny i punktacji gotowych potraw uczestniczki dokonają podczas degustacji z zasłoniętymi oczami, a na koniec swoje punkty przyzna także Mateusz Gessler.

"Para do gara" zdobyła już popularność za granicą

Format "Para do gara" znany jest widzom już w ponad 10 krajach, m.in. we Francji, Brazylii, Słowacji, Turcji, Tajlandii czy w Niemczech. W każdym z nich bije rekordy oglądalności. W Brazylii od 2018 roku powstało 6 sezonów. We Francji na kanale France 2 wyemitowano ponad 200 odcinków, a program okazał się wielkim hitem access primetime. Format zanotował tam wzrost o 173% w stosunku do średniej pasma stacji. Niemiecki Sat. 1 w 2022 roku wyemitował 100 odcinków programu.

Przy pomocy najciekawszych projektów i największych gwiazd Polsatu wzmacniamy pozycję TV4. Do tej kategorii należy nowy program "Para do gara. Ona mówi, on gotuje", w którym poznajemy kompletnie inną twarz Mateusza Gesslera: pogodną, dowcipną, pełną humoru - mówi Dyrektor Programowy Telewizji Polsat, Edward Miszczak.

Wśród uczestników show zobaczymy osoby z całej Polski, a nawet z zagranicy. Casting cieszy się bowiem ogromnym zainteresowaniem, nie tylko w naszym kraju. Liczba zgłoszeń przekroczyła już tysiąc i stale rośnie. Chętni do udziału w programie wciąż mogą wysyłać zgłoszenia na adres: paradogara@constantin-entertainment.pl.

Producentem programu jest Constantin Entertainment Polska.

Zobacz też:

"Hell’s Kitchen" znika z anteny Polsatu. Wiemy, co z Mateuszem Gesslerem 

Mateusz Gessler dostał nowy program w TV4. O czym będzie "Para do Gara"?

Mateusz Gessler, prowadzący "Hell's Kitchen", świętował z żoną osiemnastkę syna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Gessler | Para do gara. Ona mówi on gotuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy