Reklama
Reklama

Mateusz Damięcki wraz z ukochaną urządzają nowe mieszkanie!

Mateusz Damięcki (35 l.) i jego ukochana Paulina Andrzejewska podjęli przełomową decyzję o przeprowadzce do Warszawy. Powoli wykańczają swoje gniazdko. Czy to początek większych zmian w ich życiu?

Śródmieście Południowe. Samo serce Warszawy, ale w zacisznej okolicy zabytkowych kamienic, starych willi, ambasad. Po sąsiedzku urokliwy, zielony skwer Dolinka Szwajcarska. Rzut beretem do Parku Ujazdowskiego i Łazienek Królewskich. Tu coraz częściej widuje się ostatnio Mateusza Damięckiego i wybrankę jego serca Paulinę Andrzejewską .

Dotychczas mieszkali dość daleko od centrum stolicy, bo ok. 15 km, na warszawskim Tarchominie. Nieruchomości w Śródmieściu są dużo droższe. By zakupić tu 70-metrowe czy 80-metrowe mieszkanie, trzeba zapłacić przeszło milion złotych, czasem nawet grubo ponad.

Reklama

Mimo to wygląda, że Mateusz i Paulina zdecydowali się zmienić adres na tę właśnie lokalizację. Tu bez wątpienia wszędzie będą mieli blisko. Do tego okolica bardzo elegancka.

Zakup nowego mieszkania to poważna decyzja w każdym związku. Ale, jak widać, uczucie między Mateuszem a Pauliną kwitnie i para jest gotowa na nowe życiowe kroki. Dobrze widzieć, że są szczęśliwi. Szczególnie, że poprzedni związek aktora nie był specjalnie udany. 

Z żoną, tłumaczką Moniką, szerzej znaną pod imieniem Patrycja, rozwiódł się po zaledwie 8 miesiącach. Ona podjęła decyzję.

Choreografkę Paulinę poznał wiosną 2012 roku. Zamieszkali razem po kilku miesiącach. W zeszłym roku aktor zaczął starania o uzyskanie rozwodu kościelnego. Paulina natomiast chciałaby podobno powiększyć rodzinę. Może więc w nowym mieszkaniu przyjdzie czas na kolejne życiowe decyzje?

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy