Reklama
Reklama

Mateusz Damięcki znowu ucieka z domu!

Związek Mateusza Damięckiego wystawiony na ciężką próbę?

Kiedy we wrześniu 2010 roku aktor Mateusz Damięcki (34 l.) stanął na ślubnym kobiercu z urodziwą tłumaczką Patrycją Krogulską (34 l.), czuł się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

I nie przypuszczał pewnie, że małżeństwo to będzie trwało zaledwie... 8 miesięcy.

- Wszystko rozbiło się o to, że Mateusza nigdy nie było w domu - opowiada jego kolega z planu serialu "Na dobre i na złe". - Zamiast być blisko nowo poślubionej żony, on po prostu wyruszył z kolegami na Syberię!

Aktor nigdy nie ukrywał, że jego życiową pasją są podróże. Szczególnie upodobał sobie Rosję.

Reklama

Po rozwodzie u boku aktora pojawiła się tancerka Paulina Andrzejewska (35 l.). Na razie wykazuje więcej zrozumienia dla pasji ukochanego, gdyż Mateusz nadal z wielkim zapałem przemierza świat.

- Właśnie zostałem gospodarzem 4-odcinkowej serii dokumentalnej "Mapa ginącego świata", poświęconej ochronie gatunków zwierząt i roślin, którym grozi wymarcie - powiedział w wywiadzie.

- To praca z misją, a jednocześnie kapitalna przygoda. Na przykład w Kenii obserwowaliśmy życie słoni i nosorożców, na Sri Lance opowiadamy o rafie koralowej, natomiast w Wietnamie - o chińskiej medycynie.

Serial będzie można obejrzeć w marcu, a aktor już cieszy się na kolejną wyprawę. Co na to jego ukochana? Jeśli wierzyć plotkom, para zaręczyła się w ostatnie Boże Narodzenie.

- Paulina rozumie, że podróże to jego życie - mówi jej przyjaciółka. - Ale jednocześnie marzy o rodzinie i dziecku... Czy tancerka zdoła zatrzymać ukochanego w domu, a on sam wyciągnie wnioski z pierwszej bolesnej lekcji?

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy