Reklama

Reklama

Reklama

Mateusz Damięcki: Szykują się zmiany!

Mateusz Damięcki (35 l.) podobno dojrzał już do tego, by zostać tatą.

Ciepły wrześniowy dzień. Jedną z warszawskich uliczek spaceruje znana para. To Mateusz Damięcki i jego partnerka Paulina Andrzejewska (36). Oboje ubrani na luzie, on opiera rękę na jej ramieniu. Skręcają do ulubionej kawiarenki na lody. Podczas spaceru nie rozmawiają wiele. Przystają. Rozglądają się. Te przerwy wykorzystuje Paulina, by przytulić się do ukochanego. Patrzy mu czule w oczy, obejmuje, całuje...

Mateusz wydaje się mniej wylewny w okazywaniu uczuć w miejscach publicznych. Być może ta ostrożność pozostała mu po nieudanym małżeństwie z Patrycją Krogulską. Aktor nie krył wówczas szczęścia przed całym światem. Nie taił też daty ślubu przed mediami. We wrześniu 2010 roku wzięli ślub kościelny, a już osiem miesięcy później byli po rozwodzie. Dla Mateusza było to wielkie miłosne rozczarowanie.

Reklama

Bardzo przeżył rozwód. Zamknął się w sobie. Zaniedbał karierę. W jego obecności nie wolno było nawet wspominać o byłej żonie. Do czasu, aż pojawiła się Paulina Andrzejewska. Tancerkę i choreografkę poznał podczas prób do musicalu "Ławka rezerwowych". Wiosną 2012 roku przestali ukrywać swoją znajomość, ale Mateusz pozostał ostrożny zarówno w pokazywaniu się razem, jak i w planowaniu wspólnej przyszłości. Początkowo Paulinie to nie przeszkadzało.

Ona również uważała, że papierek nie jest im do szczęścia potrzebny. Jednak dziś, cztery lata później, partnerka Mateusza bardziej niż kiedykolwiek odczuwa potrzebę zmiany. Chciałaby zalegalizować ich związek, ponieważ marzy o macierzyństwie... Również Mateusz zaczyna już myśleć o założeniu rodziny. Jego przyjaciele aktorzy już dawno zostali ojcami. Również jego rodzice, aktorska para Joanna i Maciej Damięccy, będąc w jego wieku, byli już rodzicami.

- Pociesza mnie myśl, że mój dziad Dobiesław spłodził swego pierworodnego Damiana Damięckiego w wieku lat 43. Mój ojciec spłodził mnie, gdy miał lat 36 - tłumaczył się Mateusz jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Dziś sam zbliża się do tego wieku. Podobno dojrzał już do ojcostwa, ale chciałby najpierw wziąć ślub kościelny z Pauliną. Miał nadzieję, że uda mu się szybko uzyskać kościelne unieważnienie małżeństwa z Patrycją, ale tak się nie stało. Tymczasem Paulina nie chce już dłużej czekać. Na szczęście, ma po swojej stronie mamę i siostrę Mateusza, Matyldę. Może we trzy uda im się przekonać aktora do ślubu cywilnego.

A jeśli kiedyś będą mogli pobrać się również w kościele, to po prostu wezmą drugi ślub i wtedy wyprawią huczne wesele...

***

Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy