Reklama
Reklama

Mateusz Damięcki bezlitośnie kpi z miny premiera Morawieckiego!

Mateusz Damięcki postanowił skomentować niecodzienną minę premiera Mateusza Morawieckiego, która pojawiła się w materiale "Wiadomości" TVP. Aktor w swoich mediach społecznościowych udostępnił przeróbkę jego wizerunku z kadrami z "Furiozy".

Ostatnio w "Wiadomościach" TVP, ku zaskoczeniu wszystkich, pojawił się materiał krytyczny wobec działań rządu PiS. W szczególności skupiał się on na działaniach premiera Mateusza Morawieckiego, który został pokazany z bardzo dziwnym wyrazem twarzy. Jego niecodzienny wizerunek szybko stał się viralem, a na jego podstawie powstało wiele memów.

Gwiazdor jest mocno zaangażowany w sprawy społeczno-polityczne. Tym razem Mateusz Damięcki postanowił włączyć się w rozważania na temat tego, co stało się z twarzą szefa rządu. Aktor zamieścił w swoich mediach społecznościowych przeróbkę zdjęcia premiera, które ktoś wstawił w kadr z jego najnowszego filmu. Trzeba przyznać, że efekt jest piorunujący!

Reklama

To jednak nie jedyne zdjęcie, którym podzielił się aktor. Mateusz Damięcki opublikował jeszcze jeden fotomontaż, do którego zadał filozoficzne pytanie.

Kim jest Mateusz Damięcki?

Mateusz Dobiesław Damięcki urodził się 19 maja 1981 roku w Warszawie. Urodził się w rodzinie o wielopokoleniowej, aktorskiej tradycji. Sam jest aktorem filmowym i dubbingowym. Zagrał w takich hitach, jak: "Przedwiośnie", "Jutro idziemy do kina", "Kochaj i tańcz", "Furioza". Wystąpił również w wielu serialach. W 2018 roku ożenił się z instruktorką baletu Pauliną Andrzejewską, z którą ma dwóch synów: 4-letniego Franciszka i 2-letniego Ignacego.

Zobacz też:

Maciej Orłoś wyprowadził się do młodszej o 23 lata partnerki? To znana prezenterka

Adam Niedzielski: mamy do czynienia z początkiem końca pandemii!

Zmiany w obostrzeniach. Niedzielski ogłasza skrócenie czasu izolacji, Czarnek koniec nauki zdalnej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki | Mateusz Morawiecki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy