Reklama

Reklama

Reklama

Masza Graczykowska kompromituje Fagatę. Opublikowała prywatne rozmowy: "Muszę znaleźć bogatego faceta"

Masza Graczykowska aspiruje na celebrytkę. O kobiecie od niedawna jest głośno w mediach społecznościowych, a to za sprawą jej zachowania. Masza kilka dni temu opublikowała nagrania z przeszłości, które otrzymała od dawnej przyjaciółki, Fagaty. Na materiałach możemy usłyszeć, jak gwiazda opowiada m.in. o swoich planach na poderwanie bogatych mężczyzn. Przesada?

W świecie show-biznesu nic już nie powinno nas szokować, ale zachowanie Maszy Graczykowskiej wskazuje na to, że można zrobić wiele, aby zaistnieć w mediach. Pragnąca sławy influencerka  posunęła się do wrednego zachowania i skompromitowała w sieci swoją dawną przyjaciółkę, Fagatę. Kobieta w odwecie za dawne niesnaski opublikowała prywatne rozmowy z przeszłości. 

Celebrytki swego czasu uchodziły za przyjaciółki, ale ich relacja najwidoczniej wcale nie była tak trwała, na jaką ją promowały w sieci. Kobiety teraz są wrogami i na oczach internautów piorą brudy.

We wtorkowy wieczór Masza postanowiła zadać Fagacie cios poniżej pasa i opublikowała w sieci materiały głosowe, które w przeszłości otrzymała od byłej koleżanki. Z nagrań dowiadujemy się m.in. o tym, że Fagata polowała na bogatych mężczyzn i nie chciała iść na studia.

Zapowiada się drama roku?

Reklama

Fagata upokorzona. Masza Graczykowska opublikowała jej nagrania: "Muszę znaleźć bogatego faceta"

Masza Graczykowska za cel obrała sobie skompromitować dawną koleżankę. W ruch poszły nagrania z przeszłości, które influencerka ochoczo publikowała w sieci. W materiałach słyszymy, jak Fagata relacjonuje znajomość z piłkarzem Lecha Poznań.

Według niej taka znajomość z zamożnym sportowcem mogłaby uchronić ją przed pójściem na studia.

Instagramerka wprost przyznaje, że "musi znaleźć sobie bogatego faceta, żeby nie musieć pracować".

Z kolejnych materiałów dowiadujemy się, że Fagata dla zabezpieczenia swojej przyszłości zaczęła spotykać się z innym bogatym mężczyzną. W tej deklaracji chodziło jej o youtubera Stuu, z którym faktycznie później przez pewien czas była związana.

Masza Graczykowska kompromituje Fagatę. Opublikowała prywatne rozmowy

To jeszcze nie koniec rewelacji, bowiem w kolejnych nagraniach Fagata opowiada o tym, jak bardzo nie chce iść na studia. Wizja nauki tak bardzo ją przerosła, że postanowiła żyć za pieniądze majętnych kochanków, którzy ją wypromowali.

Fagata musiała być bardzo zdesperowana. Miała również wersję alternatywną dla swojej przyszłości, jeżeli plan z poderwaniem bogaczy by nie wypalił. Celebrytka rozważała karierę w pornobiznesie.

Myślicie, że Fagata odpowie Maszy i również opublikuje kompromitujące nagrania?

Fagata: kim jest?

Fagata, czyli Agata Fąk to jedna z popularniejszych influencerek w Polsce. Celebrytka prężnie rozwija konta w mediach społecznościowych, a na Instagramie śledzi ją już ponad milion osób.

Rozpoznawalność medialną zyskała za sprawą związku z youtuberem Stuu. Następnie związała się z Kamerzystą, który publikował nagrania z jej udziałem.

Obecnie Fagata próbuje swoich sił w popularnych walkach. Wzięła udział w gali High League 2. Jej rywalką została Lexy Chaplin. Następnie zrobiła transfer i przeniosła się do FAME MMA.

Zobaczcie również:

Wieczór panieński Andziaks. Striptizer, zabawa w klubie i rzucanie pieniędzmi

Znany aktor okradał rodzinę i przyjaciół, aby mieć na narkotyki. Zmarł w wieku 31 lat

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Masza Graczykowska | Fagata

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy